Reklāma

Telegram lietotne vairs nav bloķēta Krievijā

Jaunākie raksti

“Google Phone” lietotāji varēs automātiski ierakstīt zvanus no svešiem numuriem

Janvāra sākumā baumu līmenī klajā nāca informācija par to, ka lietotnes "Google Phone" izmantotāji kaut kad tuvā nākotnē varētu...

Programmatūras kļūdas dēļ “Mustang Mach-E” elektriskais krosovers var kļūt neiedarbināms

"Ford" elektriskais krosovers "Mustang Mach-E" programmatūras kļūmes dēļ var palikt ar tukšu 12V akumulatoru, kas savukārt var novest pie...

Izziņots OnePlus Nord LE – nopirkt to nevar, var tikai laimēt

OnePlus atkal atgriezies ar it kā jauna, bet jau kaut kur redzēta OnePlus Nord LE viedtālruņa izziņošanu. OnePlus Nord...

64-bitu Google Chrome Android versijai vajadzēs 8 GB RAM

Apple ar iOS 11 jau 2017. gadā pārlēca uz 64-bitu lietotnēm, tur izstrādātājiem nebija nekādas teikšanas - vai nu...

Pērtiķis ar implantētu “Neuralink” čipu tikai ar prātu spēj dzenāt bumbiņu (video)

Īlona Maska vadītais uzņēmums "Neuralink", kas koncentrējas uz mikroshēmu izstrādi, kuras spēj savienot smadzenes ar datoriem, nācis klajā ar...

Telegram saziņas lietotnei ir bijusi visai raiba vēsture darbojoties Krievijā, jo tās vēlmei šifrēt visu esošo informāciju un to nenodot valdībai, ir izraisījusi lietotnes oficiālu bloķēšanu Austrumu kamiņvalstī. Pēc 2 gadu cīņas, Telegram no jūnija atkal oficiāli pieejams Krievijā.

Par oficiālu sadarbības atsākšanu un bloķēšanas izbeigšanu no Krievijas Federālā sakaru, informācijas un komunikācijas uzraudzības dienesta Roskomnadzor ziņo Telegram dibinātājs Pāvels Durovs. Šobrīd sadarbība noslēgta ar pamatojumu, ka Krievijas valdībai būs pieeja informācijai, kura saistīta ar pedofiliju, terorismu un pašnāvībām, taču nebūs pieeja citiem privātajiem kanāliem.

Protams, Telegram lietotne Krievijā tikusi lietota līdz šim, meklējot dažādus apkārtceļus. Piemēram, izmantojot VPN servisus, lai mainītu savu digitālo atrašanās vietu, taču normalizētā darbība ļaus arī uzlabot pašu servisu, to lietot plašākam cilvēku lokam, kā arī tas var būt noderīgs arī uzņēmumiem savā attīstībā.

Iespējams, Krievija šādu soli no savas puses spērusi, lai uzrunātu lielāku tautas daļu pirms balsojuma par jauno konstitūciju, kurai bija jānotiek jau 22. aprīlī, taču šobrīd tas pārlikts uz 1. jūliju.

Reklāma

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
1313

Bloķēts Telegrams bija činavnieku atskaitēs (nez, cik cik jahtas tika nopirktas uz telegrama bloķēšanas rēķina), kamēr paši viņi to aktīvi izmantoja…..melu impērijas konvulsijas))

Rudolfs

Man kaut kā šis izklausās, ka drīzāk tas pasākums tika atkosts. Tad būtu diezgan skaisti vienkārši pateikt, ka nav aizliegts un viegli izsekot visu opozīciju. Bet nu varbūt es pārvērtēju Krievijas varas iestāžu kompetenci.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: