Jau ziņojām, ka Sony atlika savas jaunākās piektās sērijas spēļu konsoles PlayStation prezentāciju, balstoties uz masu nemieriem un notikumiem ASV, taču jau šo ceturtdien tā tiks oficiāli translēta mājaslapā.

Sekojot citu lielo uzņēmumu paraugam koronavīrusa laikā, arī šis notikums būs pieejams tikai video formātā un attālināti. PlayStation 5 gadījumā šis notikums jau ir ierakstīts, līdz ar to tas vienkārši tiks translēts 11. jūnijā pulksten 23:00 pēc Latvijas laika. Sony jau ir atklājis konsoles tehniskās detaļas, jauno kontrolieri, taču tieši dizains tiek turēts noslēpumā un, personīgi, tā ir tā lieta, kura mani interesē visvairāk. Te gan jāpiebilst, ka pat šajā reizē mēs varētu neieraudzīt oficiālo izskatu, jo prezentācija varētu fokusēties tieši uz videospēlēm un to grafiskajām iespējām jaunajā ierīcē.

Reklāma

Kā norāda Sony pārstāvis, tad šo prezentāciju vislabāk baudīt ar austiņām, jo esot padomāts par kvalitatīviem skaņas elementiem, lai vairāk izbaudītu šo procesu. Tāpat šovs tiks pārraidīts 1080p kvalitātē, kas, protams, atpaliek no 4K kvalitātes, ko sniegs un piedāvās PlayStation 5 konsole. Tās ilgums būs nedaudz vairāk par stundu.

Kamēr gaidām šo notikumu, variet novērtēt, kādu spēlēšanas pieredzi būs spējīgs sniegt PS5.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Ikars

Nebūtu PS5 no SONY, kur šiem viss ir OK ar skaņas pasniegšanu geimeru prasīgām un visu dzirdošām ausīm, tad te iederētos https://kursors.lv/2020/06/11/bang-olufsen-uzsakt-sadarbibu-ar-xbox-gaidami-speciali-aksesuari/ B&O aksesuāru piedāvājums priekš X BOX. Cīņa par pircēju maciņu iztukšošanu vēl izmalcinātāk pieņem apgriezienus