Pasaule nebeidz pārsteigt, un cilvēku izdomai nav robežu, tā mūsu redzeslokā nonākusi visai praktiska tehnoloģija, kura varētu atrisināt daudzu dabas mīļotāju un auto ceļotāju problēmas ar dabisko vajadzību kārtošanu. Tas ir mašīnas aizmugurē speciāli piestiprināms tualetes poda vāka statīvs.

Bumper Dumper, kā tiek dēvēts šis pārsteidzošais produkts, principā ir vienkārši izveidota konstrukcija, uz kuras var uzlikt tualetes poda vāku un salīdzinoši ērtā augstumā nokārtot savas dabiskās vajadzības. Sistēmu iespējams savienot ar mašīnas aizmugurējo sakabi, tiesa tā domāta kvadrātveida sakabei, tāpēc var nākties meklēt kādus papildus risinājumus, lai to uzmontētu. Tā ir aprīkota arī ar speciālu turētāju tualetes papīram un iespējams pievienot uzglabāšanas toveri vai kaut ko līdzīgu.

Avots: Amazon

Tualetes poda sistēmas cena ir 94.95 USD, un to iespējams iegādāties Amazon platformā. Šim produktam ir atstāti pāris novērtējumi, kuros cilvēki ir visai lielā sajūsmā par to. Otrpus okeānam cieņā ir dažāda veida produkti, bet izskatās, ka šo brīnumu būtu iespējams saņemt arī Latvijā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Šis nu gan ir kādus 13 gadus vecs “jaunums”: https://youtu.be/_2ImIUcijug?t=48

digitalk

un tikai “35 quid plus 3 quid for additional loo roll holder”. paskat kāda inflācija vai mantkārība pa šiem gadiem augusi.

Bot

Parāda to cik raksta autori jeb šajā gadījumā autors grib nopelnīt pat neiedziļinoties ko publicē kā tik ātrāk kko uzskribelēt lai būtu ko ielikt. Varbūt arī vienkārši domāja ka cilvēki būs aizmirsuši l.🤡🤦‍♂️

Kristaps Skutelis

Pie mums par šo inovatīvo produktu iepriekš ir bijis raksts?

boo

Vai tad mēs dzīvojam izolētā informācijas telpā? Go on, uzraksti relīzi par Win98 prezentāciju, gan jau tā pie jums arī nav bijusi.

Kristaps Skutelis

Laba doma. Kad radīsies laba izdevība par to uzrakstīt, būs tev arī raksts par Windows 98.

boo

Paldies, to 2020. gadā tiešām būtu interesanti palasīt, ja tas būs testa veidā (a la kā ir mūsdienās to dino lietot), ne copy paste preses relīze. Tāpat arī bumper dumper testu varējāt uztaisīt, gribētos zināt, kā ir dzīvē lietot :)

Kristaps Skutelis

Jā, kaut kā tā. Visdrīzāk, to veco Windows 98 tagad var palaist uz kaut kādiem ledusskapjiem un tosteriem. Bet es domu sapratu un parasti jau mums sanāk rakstīt par aktuāliem notikumiem un produktiem. Šoreiz es pats biju kaut kā palaidis garām to podu un tāpēc palaidu uz publikāciju.