Šī varēja būt revolucionāra ierīce, kuru skrietu iegādāties visi 5G interneta skeptiķi un ienīdēji, taču 315 eiro (283 GBP) vērtā USB iekārta izrādījās parasta 128 MB ietilpības zibatmiņa.

Glastonberijā, Anglijā, bāzētais uzņēmums 5GBioShield savā mājaslapā pārdod revolucionāru produktu, kurš ar hologrāfisko kvantu katalizatoru tehnoloģiju (angliski quantum holographic catalyzer technology) spēs radīt dabisku aizsardzības lauku pret 5G. Tas spētu aizsargāt vienu lietotāju, kā arī veselu mājsaimniecību. Viena 5GBioShield USB Key cena ir ~315 eiro (283 GBP), bet triju ierīču komplekts pieejams par ~885 eiro (795 GBP).

Balstoties uz nesenajiem notikumiem Anglijā, kur tikuši dedzināti speciāli aprīkotie 5G stabi (dažos gadījumos izrādījušies ar 4G antenām aprīkoti), šīs zibatmiņas popularitāte varētu būt pietiekami liela. Taču, pateicoties profesionālu drošības ekspertu analīzei, atklājies, ka tā ir parasta 128 MB pārnēsājama USB zibatmiņa, kura aplīmēta ar speciālu marķējumu, jo tā ir pieejama pat 3 dažādos toņos. Būtu papūlējušies vismaz izmantot lielākas ietilpības datu ierīci.

Avots: 5GBioShield

Šī kompānija noteikti sastāda ļoti sīvu un cienīgu konkurenci uzņēmumam Escobar, kurš savos produktos vismaz izmanto augstas kvalitātes produktus. Jāatzīst, ka šāda izskata aizsardzības tehnoloģija tomēr simpatizē vairāk par folija cepuri.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Muah

Tie eksperti ir sertificēti hologrāfisko kvantu katalizatoru tehnoloģijās? Diez vai. Tā ka gan jau nemaz nemāk atrast vai verķis strādā vai ne.

Krotow

Viņi ir labi cilvēku iegribu pazinēji, kuri saprot, kā citu personu bailes pārvērst skanošajā savās kabatās.

KKTK

Hej! Kāpēc tu smukas meitenes nosauci par augstas kvalitātes produktiem? :D

Krotow

Varbūt viņš beibes mēģenē audzē? Ar atšķirīgu inteliģences līmeni dažādam pieprasījumam. Hakslija “Brīnišķīgo jauno pasauli” taču būsi lasījis?

Ivars Dzerve

“Smadzenes uzvārošais 5G izrādās parasts radiovilnis”
 

Last edited 1 month ago by Ivars Dzerve
Rūdolfs Rancāns

Tīri teorētiski tā uzparikte strādā.. proti, ja klients tādu nopērk un tic, ka tiek pasargāts, tad viņš arī tiek pasargāts, jo tas no kā viņš mēģina izsargāties arī ir tādas pats fantāzijas lidojums kā šī ierīce. krč mīnus un mīnus ir pluss :)

Krotow

Panaceja arī ārstējot :P

Tontoons Runātājs

handmade follija cepurīte pasargā labāk.

Janis Murnieks

handmade cepurītēm nebūs IP666 reitings :(

Renārs Dobkevičs

Nav arī dabiska aizsarglauka … :( XD