Sāciet sildīt krēslu atzveltnes, sildīt datora stūres un pedāļus, kā arī iespējams sākt piemērīt Puma ražotos speciālos apavus, lai vasaras karstumā 10. jūlijā sāktu spēlēt Codemasters jaunāko F1 2020 formulas simulatoru. Šogad tas papildināts ar lielisku iespēju spēlētājam izveidot savu oficiālo komandu, lai sacenstos ar pārējām 10 vienībām.

Spēles My Team iespēja ļaus izveidot savu pilotu, izvēlēties sponsorus, dzinēju piegādātājus, algot personālu, kā arī attīstīt dažādus departamentus, lai laikam ejot komanda kļūtu spējīgāka un spētu apsteigt augšgalā esošās komandas. Sākt no pēdējā starta rindas, bet aizcīnīties līdz pirmajai, kas varētu nozīmēt vairāku stundu nozagšanu pašā vasaras karstumā, kad paralēli varētu atsākties regulārais Pirmās formulas čempionāts.

Lielajiem formulas faniem šī gada simulatora versija ļaus izbraukt ar klasiski sarkano Ferrari formulu no 2000. gada, kuru pilotēja pats Mihaels Šūmahers. Tāpat atgriezīsies dalītais ekrāns daudzspēlētāju režīmā. Protams, tas viss papildināts ar oficiālajām komandām, pilotiem un 22 trasēm, kurās no jauna iekļautas Hanoi trasi Vjetnamā un Zandvortas trasi Nīderlandē.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
:))

Tātad nekas jauns :D būtu ko jaunu piedāvājuši saistībā ar to arcade vadību, bet te jau sākās tāds pats stils kā NHL no EA Games, vecais produkts jaunā vāciņā.

Kristaps Skutelis

Simulatori jāmeklē citās spēlēs. Masām imho jau pagrūti ar F1 arkādisko braukšanu.