Web Analytics
More
  Reklāma

  Android Auto būs pieejams arī motocikliem

  Jaunākie raksti

  Android Auto savienojums šajā vasarā nonāks pie Harley-Davidson motociklu īpašniekiem, kļūstot par pirmajiem tieši divu motorizēto riteņu segmentā, kuriem būs šāda iespēja, jo līdz šim tieši motocikli tikuši atstāti pabērna lomā.

  Android Auto būs pieejams šī gada vasarā tiem motocikliem, kuri aprīkoti ar motoražotāja “Boom! Box GTS” iebūvēto info sistēmu, tiek apgalvots, ka vecākais modelis varētu būt līdz 2014. gadam. Toties sākot ar 2021. gadu visi Touring, CVO un Trike sērijas motocikli jau uzreiz būs aprīkoti ar Android sistēmu. Šis ir liels notikums tieši Android saimē, jo beidzot arī motociklu īpašniekiem būs pieejams šādas iespējas, kuras automašīnās bija jau no 2015. gada. Tiesa tā iegūšanai būs nepieciešams doties pie oficiālā dīlera vai caur USB savienojumu atjaunināt sistēmu pašu spēkiem.

  Reklāma

  Android Auto ļaus ērtāk piekļūt tām pašām lietotnēm, kuras tiek izmantotas Android darbinātā viedtālrunī, klausīties savu mūziku, komunicēt, kā arī izmantot navigācijas iespējas kā Google Maps servisu. Tāpat Android ļaus izmantot balss vadību, lai veiktu dažādas komandas.

  Apple šajā gadījumā ir vairākus soļus priekšā Android, vai vismaz 2 gadus, jo Honda ražotie motocikli jau 2018. gadā bija aprīkoti ar Apple CarPlay iespēju info sistēmās. Aizdomājoties gan, cik reāli ir laiks bakstīt kādu displeju braucot ar motociklu, man liekas, ka tas galīgi nav aktuāli, taču par to vairāk varēšu pajautāt mūsu jaunās motociklu sadaļas ekspertam Reinim.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  18.03.2020 17:34

  Prasītos tomēr, lai sauktu “Android Moto”.

  Reklāma