Reklāma

Koronavīrusa dēļ Grēta Tunberga iesaka protestēt internetā

Jaunākie raksti

Klerb ir kā Tinder tiem, kuri ļoti mīl lasīt grāmatas

Lietotne Klerb varētu būt lieliska ļoti lieliem grāmatu mīļiem, lai tuvējā apkārtnē atrastu cilvēkus, ar kuriem dalīties savā grāmatu...

Miris ikoniskās Stīva Džobsa bītlenes dizaina autors

Gan Stīva Džobsa karstākie fani, gan cilvēki, kas nedaudz seko līdzi tehnoloģiju pasaule, atceras bijušā Apple izpilddirektora ikonisko stilu,...

Tesla ASV un Kanādā pārtrauc pieņemt Model 3 Long Range pasūtījumus

Elektroauto ražotājs Tesla ASV un Kanādā pārtraucis pieņemt jaunus pasūtījumus populārajam Model 3 Long Range modelim. Pasūtījumu lapā tagad...

Samsung uzskata, ka salokāmie viedtālruņi trīs gados apdzīs Galaxy S modeļus

Samsung paši uzskata, ka lokano ekrānu viedtālruņi tikai tagad sāk uzņemt apgriezienus. Sagaidāms, ka lokano ekrānu viedtālruņi tuvāko trīs...

Xiaomi oficiāli izziņojis Mix Fold 2 salokāmo viedtālruni

Xiaomi Mix Fold 2 ir vēl viens šī gada lokanā ekrāna viedtālrunis, kura uzdevums ir vismaz nedaudz papurināt Samsung...

Lielākajai daļai cilvēku Grētas Tunbergas vārds neprasa papildus komentārus, jo katram visdrīzāk ir savs sakāmais par viņas aktivitātēm, taču šajā koronavīrusa pandēmijas laikā, jaunā zviedriete ir pietiekami atbildīga, lai mudinātu aktīvos klimata pārmaiņu aizstāvjus uz laiku mainīt savus paradumus.

Savā Twitter kontā Grēta dalījusies ar aicinājumu, ka šajā periodā katram aktīvistam vajadzētu izmantot tieši interneta vidi, lai ziņotu par savām darbībām saistībā ar protestēšanu un dažāda veida rīcību pret klimata izmaiņām, izmantojot tēmturi #ClimateStrikeOnline. Izcelts fakts, ka vajadzētu sekot tieši ekspertu viedoklim un vietējām varasiestādēm, izvairoties no lieliem cilvēku pūļiem.

Pati Grēta tieši tika pamanīta ar savu regulāro iestāšanos par klimata izmaiņām, reizi nedēļā apsēžoties pie Zviedrijas parlamenta ēkas. Pavisam nesen viņai bija sarunas ar Eiropas Parlamenta deputātiem, kā arī meitene tikusies ar Baraku Obamu. Pēc Grētas ziņotā, ierastais laiks – piektdiena – paliek nemainīgs, tikai šoreiz mainās formāts uz digitālo. Jāatzīmē, ka meitenei ir vairāk nekā 4 miljonu sekotāju Twitter platformā.

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Ansītis
13.03.2020 11:18

Pēkšņi izrādās, ka nebija iemesla dzīt pāri okeānam jahtu – visu savu sakāmo varēja ierakstīt, sēžot mājās. Internets nudien ir izmainījis pasauli.

???
13.03.2020 19:28

Kāpec kursors reklamē visādus debīliķus ?

Čiekurs
13.03.2020 19:56
Reply to  ???

Ar ko tad viņa debīlāka par tevi?

digitalk
13.03.2020 22:27
Reply to  Čiekurs

ar to ka viņa ir reāli, psihoneiroloģiski slima. varbūt tagad apārstēta, hz.
un kāpēc tevi uztrauc, kad slimo nosauc par slimo? SJW+PC much?

Čiekurs
14.03.2020 11:30
Reply to  digitalk

Mani tas īsti neuztrauc. Zinu, ka Grēta ir tīnis, kura ASV uzstājās ar visnotaļ ‘kringī’ runu un, kuru visticamāk balsta citi ietekmīgi cilvēki un tajā pašā laikā pieauguši ļautiņi, kuriem ir viedoklis par visu sauc viņu par debīlu.
Vai man katru reizi, kad mans viedoklis nesakrīt ar oponentu tas jāsauc par debīlu? Nedomāju vis.
SJW drīzāk hate much, bet kas ir PC? Un atkal, kāpēc to piemini Grētas sakarā?

digitalk
16.03.2020 00:13
Reply to  Čiekurs

PC ir politically correct. Grētas sakarā tas bija sarkasms par vārda ‘debīlāks’ lietošanu (sarunvaloda vs medicīnas termins).
SJW pieminēju par tavu komentāru kā tādu — ne tu Grētu personīgi zini, ne arī viņa lasa šo forumu, bet aizstāvēt meties.

Reklāma