Interesantu atlaižu un reklāmas kampaņu uzsācis uzņēmums IKEA savā Dubaijas veikalā, sniedzot pircējiem atlaidi par pavadīto laiku līdz veikalam. Viens no iemesliem šādai akcijai ir vienkārša cilvēku stimulēšana doties uz veikaliem, kuri bieži vien atrodas patālāk no apdzīvotajiem centriem.

Par vienu ceļā pavadīto stundu klientam pienāksies aptuveni 28 USD (~26 EUR) atlaide, kas reizē ir gan daudz, gan maz. Tas noteikti liekas daudz priekš mūsu ekonomiskās situācijas, jo principā tā ir kāda “bezmaksas” galda lampa, mazs žurnālgaldiņš vai cits sadzīves nieks. Salīdzinot ar Dubaijas vidējo stundas samaksu, kas ir aptuveni 25 EUR, var vilkt paralēles ar atlaides apjomu.

Avots: Ikea

Pierādījuma nodrošināšanai kalpo Google Maps opcija Timeline, kurā redzams sākuma un beigu maršruts ar visu pavadīto laiku tajā. Tieši šis ir tas tehnoloģiskais un mūsdienīgais elements šajā notikumā, parādot potenciālās iespējas kā izmantot karšu servisu klientu piesaistē. Tiesa šī atlaižu sistēma darbojas vien Apvienoto Arābu Emirātu veikalā. Google Maps rāda, ka no Rīgas līdz šim veikalam ar auto ceļā pavadītu 71 stundu, kas naudas izteiksmē būtu 1846 EUR. Tīri patīkama summa, lai iekārtotu savu darbistabu. Laiks doties…

Bet ja tas tomēr liekas pārlieku ilgs ceļš, tad daži laimīgie jau var baudīt Latvijas IKEA internetveikalu, kā arī jāpiemin mūsu pašu Mobilly sadarbība ar uzņēmumu Tet, radot risinājumu darbinieku dažādu bonusu digitālai pārvaldībai.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments