Populārais mājokļa iekārtošanas lietu veikals IKEA Latvijā ir tikai mazliet ilgāk nekā gadu un iepriekš esam rakstījuši par to, ka pie veikala ir izvietoti bezmaksas elektroauto uzlādes punkti.

Šodien ar prieku informēju, ka beidzot arī Latvijā IKEA nodrošina arī internetveikalu. Sākotnēji tas ir pieejams daļai IKEA Family lojalitātes programmas dalībnieku, bet paredzams, ka jau pavisam drīz tam varēs piekļūt arī ikviens interesents.

Šo jaunumu nokomentēja arī IKEA vadītājs Baltijā Johanness R. Johannesons: “IKEA interneta veikala darbība Latvijā tiek uzsākta pamazām – pa posmiem. Šodien interneta veikals tika atvērts daļai IKEA lojalitātes programmas dalībnieku. Kad sistēma, procesi un rīki būs pilnībā pārbaudīti, mēs varēsim interneta veikalu atvērt visiem Latvijas pircējiem.
Interneta veikals būs viens no pārdošanas kanāliem, kas padarīs IKEA vēl pieejamāku klientiem. Tas ļaus viegli un ērti aplūkot pieejamās preces, iedvesmoties, atrast piemērotākos risinājumus un tos iegādāties jebkurā klientam ērtā laikā un vietā. Interneta veikalā varēs pasūtīt preces un pēc tam izvēlēties, vai saņemt tās veikalā (Click & Collect) vai pieteikt piegādi mājās. IKEA Rīgas veikals joprojām sniegs pilnīgāko iepirkšanās pieredzi un būs mūsu galvenais pārdošanas kanāls, savukārt interneta veikals papildinās fizisko veikalu un palīdzēs vēl vairāk uzlabot klientu pieredzi”.

Tagad produktus var pievienot ne tikai izlasei, bet arī pirkumu grozam. Tajā var klāt pievienot citas preces, ko IKEA uzskata par saderīgām, kā arī mainīt to daudzumu.

IKEA piedāvā iespēju preces saņemt veikalā, kā arī nodrošināt to piegādi līdz pat mājām. Piegādes maksas aprēķins tiek balstīts arī uz piegādes attālumu. Piemēram, līdz Rīgas centram piegāde maksās nepilnus 20 eiro. Līdz Mārupei ap 30 eiro, bet līdz Rēzeknei ap 70 eiro. Tāpat tiek piedāvāta iespēja saglabāt izlasi, lai pirkumu pabeigtu vēlāk.

Apmaksāt var ar populārajām maksājumu kartēm un IKEA sola nodrošināt preču atgriešanas iespēju 90 dienu laikā kopš pirkuma brīža. Pagaidām nav informācijas vai IKEA internetveikalā var iepirkties juridiskas personas.

Ļoti pozitīvs jaunums, jo iepirkšanās internetā daudziem cilvēkiem ir krietni ērtāks pasākums salīdzinot ar došanos uz veikalu un tā izstaigāšanu krustām šķērsām. Konkrēti IKEA gadījumā nemaz nav iespējams ieskriet un fiksi nopirkt vienu preci – ir jāiet cauri veikalam teju visā tā garumā.

Reklāma

26
Leave a Reply

avatar
8 Comment threads
18 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
mebeles1KrotowAnsisKristaps SkutelisKKTK Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Janka
Viesis
Janka

Super! Beidzot!!!

DEPO
Viesis
DEPO

Super forši būtu, ja būtu iespējama papildus piegāde uz pakomātiem sīkajiem pasūtījumiem.

Jānis
Viesis
Jānis

Nestrādā!!

Andris
Viesis
Andris

Fake news? iesi blakus Endzinjam?

Niks
Viesis
Niks

Tu to Jānim vai Kristapam? :D

Andris
Viesis
Andris

Kristapam.

Maksims
Viesis
Maksims

Groza ikona ir, preces pievienot un nopirkt var. Bet piegāde uz Ventspilī 71 eiro pat par mazu bērnu rotaļlietu vai glāžu komplektu?! Nopietni!?

Linda
Viesis
Linda

km skaits un degvielas cena īsti nemainās vedot glāžu komplektu vai dīvānu.

Aigi
Viesis
Aigi

mainās gan, lai atvestu dīvānu tev vajag samērā lielu mašīnu.

DMG
Viesis
DMG

Nu tad beidzot!

Ansis
Viesis
Ansis

Man grozs ir :) Super!!!

Iepriekš bija ļoti kaitinoši ar detaļu sarakstu kārtējam virtuves modulim doties uz otrā stāva vidu pie konsultanta pasūtījumam un tad cauri visam pirmajam stāvam tikt līdz kasēm.

KKTK
Viesis
KKTK

Baltie cilvēki kājām nestaigā, jo tas ir kaitīgi?

Ansis
Viesis
Ansis

Kam man biorobotu pa vidu starp manu pasūtījumu un noliktavu?! Es taču jau zinu, ka man vajag 5gb 30205104, 3gb 80205088 un 8gb. 60204650.

BTW 04.02 E-pastā ir IKEA uzaicinājums lietot iveikalu: “Tu esi viens no pirmajiem cilvēkiem, kas lasa šo instrukciju…”

Krotow
Viesis
Krotow

Sīkumus kā traukus, spuldzes u.tml. tā var pasūtīt. Taču gribu redzēt to, kurš šādi pasūtīs lielās mēbeles. Pieņemsim ka izmēri sakrīt. Taču ko darīt, ja aptaustot nepatiks? Vai arī nederēs kopā ar ko citu istabā?