Reklāma

Sonarworks paziņo par sadarbību ar 1MORE

Jaunākie raksti

Samsung uzskata, ka salokāmie viedtālruņi trīs gados apdzīs Galaxy S modeļus

Samsung paši uzskata, ka lokano ekrānu viedtālruņi tikai tagad sāk uzņemt apgriezienus. Sagaidāms, ka lokano ekrānu viedtālruņi tuvāko trīs...

Xiaomi oficiāli izziņojis Mix Fold 2 salokāmo viedtālruni

Xiaomi Mix Fold 2 ir vēl viens šī gada lokanā ekrāna viedtālrunis, kura uzdevums ir vismaz nedaudz papurināt Samsung...

Kāds vīrietis Lielbritānijā apcietināts, jo ar “AirTag” izsekojis savu bijušo draudzeni

Izsekošanas piekariņi ir praktiski situācijās, kad jāsameklē kāda nozaudēta lieta, piemēram, naudas maks vai telefons. Tomēr domāju, ka neviens...

“SpaceX” orbītā nogādājis jau 3000 “Starlink” satelītu, taču saskaras ar problēmām

Īlona Maska vadītais uzņēmums "SpaceX" turpina izvērst savu ātrgaitas satelītu interneta projektu "Starlink", šīs nedēļas sākumā orbītā nogādājot vēl...

Apple paredz augstu pieprasījumu pēc iPhone 14 viedtālruņiem

Uzņēmums Apple, neskatoties uz ekonomisko situāciju pasaulē, paredz, ka arī šajā rudenī būs pietiekami liels pieprasījums pēc nākamajiem iPhone...

Šodien CES 2020 tehnoloģiju izstādes ietvaros Latvijā bāzētais audio tehnoloģiju uzņēmums Sonarworks paziņojis par sadarbības uzsākšanu ar audio produktu ražotāju 1MORE. Šis Ķīnas uzņēmums izstrādā un ražo pieņemamas cenas patīkamas kvalitātes austiņas un iepriekš vairākus 1MORE produktus esam testējuši un atzinuši par labiem.

Sadarbības ietvaros 1MORE MUSIC mobilajā lietotnē tikusi iestrādāta Sonarworks izstrādātā SoundID tehnoloģija un šogad uzņēmums izlaidīs pirmos ar SoundID saderīgos austiņu produktus.

Sonarworks speciālisti ir izstrādājuši unikālu skaņas uzlabošanas risinājumu, kas balstās uz datiem par 39 000 klausītāju mūzikas klausīšanās paradumiem, kā arī izmantojot mašīnmācīšanās tehnoloģijas ar lielu daudzumu skaņas piemēriem. Rezultātā vairāk nekā 78% klausītāju ir atzinuši, ka ar SoundID uzlabojumiem viņu mīļākā mūzika uz iecienītajām austiņām skan labāk.

1MORE USA vadītājs Patriss Čens (Patrice Chen) atzina, ka ir priecīgs, ka 1MORE ir pirmais audio ierīču ražotājs, kas ar Sonarworks izstrādāto SoundID tehnoloģiju varēs saviem klausītājiem sniegt individuāli pielāgotu skanējumu.

Iepriekš jau rakstījām, ka Sonarworks komandai ir pievienojies bijušais Dolby un Nokia augsta līmeņa vadītājs un uzņēmums pagājušajā maijā ziņoja par 5 miljonu eiro finansējuma piesaisti.

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
4 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
juris.do
09.01.2020 18:18

kurā brīdī patērētājs sagribēs lietot šo tehnoloģiju,-pērkot 1mor austiņas vai jebkuras austiņas.

juris.do
09.01.2020 19:10

cilvēks nopērk sony vai philips austiņas,tās lieto,apzinās ko no tādām austiņām,pa tādu cenu var gaidīt,un kurā brīdī un vietā pie lietotāja nonāk informācija,kato procesu var uztjūnēt ,līdzīgi kā auto dzinēju vai virsbūvi.

Reklāma