Reklāma

Sonarworks piesaista 5 miljonu eiro investīcijas

Jaunākie raksti

Samsung uzskata, ka salokāmie viedtālruņi trīs gados apdzīs Galaxy S modeļus

Samsung paši uzskata, ka lokano ekrānu viedtālruņi tikai tagad sāk uzņemt apgriezienus. Sagaidāms, ka lokano ekrānu viedtālruņi tuvāko trīs...

Xiaomi oficiāli izziņojis Mix Fold 2 salokāmo viedtālruni

Xiaomi Mix Fold 2 ir vēl viens šī gada lokanā ekrāna viedtālrunis, kura uzdevums ir vismaz nedaudz papurināt Samsung...

Kāds vīrietis Lielbritānijā apcietināts, jo ar “AirTag” izsekojis savu bijušo draudzeni

Izsekošanas piekariņi ir praktiski situācijās, kad jāsameklē kāda nozaudēta lieta, piemēram, naudas maks vai telefons. Tomēr domāju, ka neviens...

“SpaceX” orbītā nogādājis jau 3000 “Starlink” satelītu, taču saskaras ar problēmām

Īlona Maska vadītais uzņēmums "SpaceX" turpina izvērst savu ātrgaitas satelītu interneta projektu "Starlink", šīs nedēļas sākumā orbītā nogādājot vēl...

Apple paredz augstu pieprasījumu pēc iPhone 14 viedtālruņiem

Uzņēmums Apple, neskatoties uz ekonomisko situāciju pasaulē, paredz, ka arī šajā rudenī būs pietiekami liels pieprasījums pēc nākamajiem iPhone...

Viens no Latvijas tehnoloģiju uzņēmumu veiksmes stāstiem – audio kalibrēšanas programmatūras izstrādātājs Sonarworks paziņojis par 5 miljonu eiro A sērijas investīciju piesaistīšanu no igauņu Karma Ventures un lietuviešu Practica Capital. Līdz šim brīdim Sonarworks vairākos raundos bija piesaistījuši 2 miljonu eiro investīcijas no kurām pēdējā finanšu injekcija bija 2017. gada nogalē 500 000 eiro apmērā no Karma Ventures.

Uzņēmums tika dibināts Latvijā 2012. gadā un šobrīd tā klienti atrodas vairāk nekā 170 valstīs visā pasaulē. Sonarworks radītās tehnoloģijas izmanto vairāk nekā 30 000 skaņu ierakstu studijas visā pasaulē un starp tām ir arī labi zināmas un Grammy balvu saņēmušas studijas.

Iegūtais finansējums ļaus paātrināt savu produktu izstrādi un aizgādāt tos gan biznesa, gan patērētāju produktiem, kam pēdējos gados uzņēmums velta pastiprinātu uzmanību. Uzņēmums informē, ka ir izmērījuši vairāk nekā 10 000 audio ierīču skanējumu un apvienojumā ar mākslīgā intelekta tehnoloģijām ļauj pielāgot to skanējumu balstoties uz to lietotāju vēlmēm. Citiem vārdiem sakot – Sonarworks programmatūra ļauj mūziku saklausīt tā, kā to ir iecerējis tās radītājs.

Sonarworks paredz, ka šis finansējums palīdzēs izplesties ar pārstāvniecībām vairākos svarīgos tirgos un divu gadu laikā uzņēmuma ieņēmumiem pārsniegt 10 miljonu eiro atzīmi. Jau tagad Sonarworks sadarbojas ar mūzikas straumēšanas servisiem, viedtālruņu un austiņu ražotājiem, kā arī strādā pie savu tehnoloģiju iestrādāšanas automobiļos. Pārstāvniecības tuvāk klientiem ir nepieciešamas, lai integrācijas darbi veiktos raitāk un produktīvāk.

Nesen informējām, ka Sonarworks savai komandai stratēģijas un biznesa attīstības viceprezidenta amatam ir piesaistījis bijušo Dolby un Nokia augsta līmeņa vadītāju Tarifu Sajedu.

Sonarworks ir bieži sastopami arī nozīmīgākajās audio un tehnoloģiju izstādēs un es pats šos tautiešus satiku CES 2019 izstādē.

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma