Reklāma

Latvijas uzņēmuma „Sonarworks” programmatūra „True-Fi” saņem starptautisku godalgu

Jaunākie raksti

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #489 (01.12.2022)

1. decembra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Šoreiz ciemos VAS "Elektroniskie Sakari" pārstāvji un runājam...

Intel NUC 12 Pro Mini PC (NUC12WSKi5) apskats

Intel ir viens no retajiem ražotājiem, kas vēl arvien cenšas noturēties izmēros mazo datoru segmentā. Pavisam nesen tika izziņoti...

Lamborghini iepazīstina ar unikālo Huracan Sterrato modeli

Itāļu superauto ražotājs iepazīstinājis ar ļoti unikālu, īpašu modeli - tas ir Huracan Sterrato. Īpašu to padara fakts, ka...

Budžeta klases Android planšetdators Nokia T21 kopš izziņošanas kļuvis tikai dārgāks

HMD Global izziņoja budžeta klases Android planšetdatoru Nokia T21 vēl septembrī IFA 2022 norises laikā. Tobrīd HMD Global solīja,...

Masks apgalvo, ka pilnībā uzkrauts Semi kravas auto ar vienu uzlādi nobraucis 800 kilometrus

Elektroauto ražotāja Tesla vadītājs Īlons Masks apgalvo, ka elektriskais Semi kravas auto nupat testos veicis 500 jūdzes jeb 800...

Eiropas vadošajā austiņu izstādē „CanJam Europe”, kas ik rudeni notiek kādā no Eiropas lielākajām pilsētām, šogad – Berlīnē, un vienkopus pulcē melomānus un audiofīlus no visas pasaules, Latvijas audio tehnoloģiju iesācējuzņēmuma „Sonarworks” izstrādātā programmatūra „True-Fi” apbalvota kā gada labākais piederums mūzikas baudīšanai.

„Šī mums ir milzīga atzinība, jo pirmo reizi prezentējām savu produktu mūzikas cienītājiem. Līdz šim strādājām tikai ar mūzikas profesionāļiem un ierakstu studijām,” norāda Jānis Spoģis, uzņēmuma „Sonarworks” patērētāju produktu vadītājs.

Izstāde „CanJam Europe” šogad Berlīnē vienkopus pulcēja 111 zīmolus no visas pasaules – ASV, Ķīnas, Lielbritānijas un daudzām citām valstīm, kas tirgū piedāvā augstas kvalitātes austiņas un pārnēsājamās mūzikas ierīces, piemēram, Bluetooth skandas, pārveidotājus un citus aksesuārus.

Dažas dienas pēc izstādes noslēguma apkopots apmeklētāju balsojums par gada labākajām mūzikas klausīšanās ierīcēm, kurā balvu par labāko piederumu mūzikas baudīšanai šogad saņem Latvijas audio tehnoloģiju uzņēmumā „Sonarworks” izstrādātais „True-Fi”, ar kā palīdzību tiek izlabotas nepilnības skandu un austiņu skanējumā. Tas ļauj ikkatram mūzikas cienītājam izbaudīt mūzikas skanējumu tieši tādā kvalitātē, kā to mūziķis radīja ierakstu studijā.

„Esam plaši pazīstams un iecienīts zīmols profesionālās ierakstu studijās, taču izstāde „CanJam Europe” ir mūsu pirmā pieredze, kad nesam „Sonarworks” produktu pie mūzikas cienītājiem un entuziastiem. Saņemtā balva ir brīnišķīgs kompliments mūsu komandas darbam kā arī motivācija strādāt vēl apņēmīgāk. Tā parāda, ka esam novērtēti pasaules mūzikas cienītāju vidū, un sniedz mums pārliecību, ka, apvienojot pašmāju radītu tehnoloģiju ar vienotas komandas profesionālo veikumu, mēs tepat Latvijā varam radīt produktus, kas izmaina pasaules mūzikas industriju,” atzīst Spoģis.

Kopš debijas profesionālā audio tirgū 2015. gada sākumā, Sonarworks kļuvis par pasaules līderi digitālās skanējuma korekcijas jomā. Šobrīd jau vairāk nekā 16000 studiju visā pasaulē lieto “Sonarworks” izstrādāto “Reference 3” kalibrācijas programmatūru – sākot no entuziastiem mājas studijās līdz pat augstākā līmeņa studiju kompleksiem, kur darbojas tādas slavenības kā Teilore Svifta, Bejonse, Lēdija Gaga, Coldplay un daudzas citas.

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
5 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
audiofīls
11.11.2017 10:08

Kursors varētu sadabūt rokā un nointervēt Raimondu Skurulu, kurš ir audio korekcijas izgudrotājs, ap kuru te tagad spieto ne viens vien. Kamēr viņš, izdzīvots laukā no http://www.realsoundlab.com/, knibinās ap saviem APL http://aplaudio.com/ Viļānos, radot unikālus mērīšanas rīkus, cilvēciņi, kas kādreiz grozījās ap viņu, tagad plūc slavas laurus.

11.11.2017 22:13
Reply to  audiofīls

Paldies, par Raimondu biju dzirdējis tā pa ausu galam. Paskatīšos ko viņš veido, pakonsultēšos ar cilvēkiem un raudzīšu aizklauvēties arī līdz pašam Raimondam.

Fakti
13.11.2017 17:01
Reply to  audiofīls

Audio korekcija bija izgudruta jau labu laiku pirms Raimonds Skuruls izstrādāja savu sistēmu. Bija un ir vairāki produkti kuros izmanto statisku mērīšanu no viena vai vairākiem punktiem, šis kungs izprātoja piedāvāt “kustīgu mērīšanu”, un tikai!

Andrejs
16.04.2018 14:20
Reply to  audiofīls

Skurula izgudrota tehnoloģija ir balstīta uz Acoustic Power (FR) mērijumiem. Ja nemaldos, Sonarworks izmanto sound pressure tehnnoloģiju. Tām divam tehnoloģijam ir nopietna starpība, tāpēc jabūt korektam.

Filips
13.11.2017 10:43

Izgudrot ir būtiski.
Bet būtiskāk ir izgudroto pārvērst produktos, kas ir pieprasīti tirgū.

Reklāma