Vācijā veiktā pētījumā atklāts, ka Xiaomi Mi A1 un OnePlus 5T viedtālruņu modeļi pārsniedz noteiktos elektromagnētiskā starojuma limitus. Te gan jāsaprot, ka ne visa radiācija ir vienāda – elektromagnētiskais starojums, to skaitā radioviļņi, mikroviļņi, redzamā un infrasarkanā gaisma tiek dēvēta par nejonizējošo radiāciju un cilvēkam lielākoties ir nekaitīga.

Vissliktāk veicies Xiaomi ar Mi A1 (SAR rādītājs 1.75) un OnePlus 5T (SAR 1.68). Eiropā noteikts, ka SAR rādītājs viedtālruņiem nedrīkst pārsniegt 2.0, bet ASV 1.60. Enerģijas īpatnējās absorbcijas ātrums (SAR) ir ātrums, ar kādu enerģiju absorbē viena ķermeņa masas vienība (to izsaka vatos uz kilogramu, W/kg).

Jau pieļaujamās normās ticis Xiamo Mi Max 3 (SAR 1.58), OnePlus 6T (SAR 1.55) un HTC U12 Life (SAR 1.48).

No lielajiem ražotājiem vislabāk veicies Samsung ar Galaxy Note8, Samsung Galaxy S8+ un Galaxy A8.

Reklāma

4
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Lcs006Edagrs (@Enprovenc)Skābenex Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
x
Viesis
x

pie tam, kā novērots, daudziem ir ieradums runājot trubu piespiest pie auss, pretēji tam ko raksta lietošanas instrukcijā. tā nu ir – kaut kādu mikseri cilvēks izslēdz pēc minūtes vai cik tur, jo tā raksta ražotājs, bet par galvu nebija jāmaksā, tāpēc spiež tik.

Skābene
Viesis
Skābene

Tu re kā, Samsung izrādās ir drošāks par Iphone!
Es jau jutu, ka tas Iphon izstaro kaut ko nelabu, beidzot tam ir pierādījums! :)

Edagrs (@Enprovenc)
Viesis
Edagrs (@Enprovenc)

Man ir Mi a1 un tiesi tas modelis mdg2 kas kina ražots(ražo viņus aro Indijā) un kuram ir tā augsta radiācija, pārējiem modeļiem nav tik augsta :D tiesi pirms pirku viņu lasiju par so ka viņam izstarojas daudz radiācijas, bet tikai kad 4g tiek izmantots un tā pat nekas dzivibai bīstams tas nav.

Lcs006
Viesis
Lcs006

Xiaomi Mi A1 un OnePlus 5T viedtālruņu modeļi NEpārsniedz Eiropā noteiktos noteiktos elektromagnētiskā starojuma limitus. WTF?