Huh, pamatīgu OnePlus 5T apskatu uzrakstīt tā arī neuzspēju, bet tā vietā sagatavoju īsu video ar galvenajiem iespaidiem, ko esmu guvis ikdienā lietojot šo telefonu trīs mēnešu garumā.

36 komentāri

 1. Nopērc zaļu palagu un piekarini fonā, uz tā palaid zivtiņas, kaķīšus, kaut vai apskatāmās ierīces attēlus :))) Būs interesantāk skatīties, citādi baigi garlaicīga siena :)
  Paldies par apskatu. Gaidot to no Tevis trīs mēnešus kursos forumā, paspēju to apskatīt ārzemju internetos, tādēļ neko jaunu un interesantu neuzzināju. Drusku par vēlu, Kristap! :)

    • Nu, jā, šim balamutem es arī tā slinki sekoju. Ar viņa fonu nav viss tik vienkārši, bet ideja skaidra – fons pavisam noteikti nav galvenais :)

    • es ar slinki. lai gan tas viss tāds jauks, brīžiem pagari. bet simpātisks piegājiens reklāmai/product placementam – tas ir beigās un arī interesanti pasniegts. esmu dažus gadžetus sev atklājis gadu laikā.

    • Tas čalis pats par sevi ir ļoti skaļš un tāds vizuāls. Plus, nofilmēts ļoti, ļoti augstā kvalitātē. Tas tad arī noteikti padara tos video skatāmus.

    • Es tik tā, padalos ar viedokli! :) Ja vēlies veidot video apskatus, kas ir apsveicami, tad dažkārt, pieliekot mazumiņu, var padarīt visu smukāku. Kaut vai pamainot atrašanās vietas ik pa brīdim, pievienot vairāk paša aparāta tuvplānus, utt. Green screen pieminēju, ok, tas prasa drusku lielākus ieguldījumus. Bet to visu ņemot vērā, man, cilvēkam “parastajam”, būtu lielāka bauda skatīties :) Bet, kas galvenais, es nevienā brīdī nesaku, ka ir slikti. Man patika! Tikai drusku par vēlu! :)

     [Šeit pievienoju iedomu lapsas foto, kas, rokas pa miskastēm, jo lapsas tā dara… :]

    • fonā neko nevajag mākslīgi likt.
     fuj, kādu bildi esi izracis iedomās :(

   • Tu sāc atkārtoties. Nedomāju, ka pienāks tā diena, kad man būs jāmeklē bildes ar lapsām un jāsāk likt šeit :)

    • hm. tiešām, esmu šo jau izmantojis? :( tad man jāatvainojās. bet nu labi – tas offtopiks. viss klikreitam!

  • Ja ražotājs pats šādu fīču nepiedāvā, tātad oficiāli tāda nav. Es netaisos visiem skatītājiem apmaksāt noslīcinātos telefonus, ja kaut ko tādu pateiktu video :)

   • man P9 ir divas reizes vannā iekritis, draudzenei – P10 un pilnīgi nekas. Un jūtūbs arī pilns ar video – 2 minūtes ūdenī – nieks.

 2. Video fokuss raustās, reizi divās nedēļās uzkarās? Pierunāji! Sāku apsvērt iespēju piemaksāt vēl 200€ un mana vietā ņemt šito. #sarkazmz

 3. Par to uzkāršanos reizi 2 ned. Tā nav fīča nevis gļuks? Es nez, kā ir citiem ražotājiem, bet mans S7 katru nedēļu konkrētā laikā restartējas, jo ir ieslēgts auto restart.

 4. Starp citu, vai piekritīsiet, ka šis ir viens no labākajiem variantiem priekš tiem,kas grib no Iphone pāriet uz Android?

  Runājot par ābolu, esmu dzirdējis,ka stabilitātes ziņā Android jau ir stabilāks un ātrāks par pēdējām IOS versijām.

 5. Lietoju OnePlus 3 jau gandrīz kā 2 gadus. Teikšu tā telefons ir labs, bet official oxygenOs ir pilnīgi m*sli. Bateriju vienkārši ‘ēd’ . Daudzreiz karās nost. Vēl kad bija Nougat tad vēl salīdzinoši labi bija.

Ir ko teikt?