Reklāma

Kursors.lv dodas uz tehnoloģiju izstādi CES 2019

Jaunākie raksti

Logitech Ergo M575 datorpeles apskats – kad bumbiņa kustina kursoru

Dažādi ergonomiski risinājumi nav nekas jauns, bet tie kļuvuši arvien aktuālāki laikā, kad daudzi pārgāja strādāt no ofisa uz...

Paredzams, ka drīzumā iPhone lietotāji sāks ieraudzīt arvien vairāk reklāmu

Līdz šim iPhone lietotāji netika pārāk noslogoti ar dažādām reklāmām, taču tuvākā nākotnē tas varētu notikt, un arvien vairāk...

“Beats” izstrādājis īpašas austiņas Kimas Kardašjanas gaumē

"Apple" piederošais uzņēmums "Beats" jau vairākkārt radījis īpašas kolekcijas bezvadu austiņas. Piemēram, ir dzirdēts gan par Ukrainai veltītām austiņām,...

“Elektrum Drive” un e-mobi tīklā būs vienota norēķinu sistēma

Konkurences padome lēmusi atļaut AS “Latvenergo”, VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) un AS “Unifiedpost” paziņoto vienošanos, kas nodrošinās...

Mākslīgā intelekta talantu programmai pirmais izlaidums

Trešdien, 10. augustā, Liepājas pārstāvniecībā Rīgā, Liepājas tehnoloģiju klasteris un Liepājas pašvaldība rīkoja pirmo Mākslīgā intelekta talantu programmas izlaidumu....

Šobrīd sēžu vienā no Eiropas lielajām, bet vēl jaukajām lidostām – Amsterdamā, jo esmu uzsācis aptuveni diennakti garo ceļu uz tālo un saulaino Lasvegasu. Jau trešo reizi dodos pats savām acīm redzēt vienu no pasaules lielākajām tehnoloģiju izstādēm – CES 2019. Tieši šīs izstādes ietvaros pasaulē tika prezentētas tādas nu jau labi zināmas tehnoloģijas kā videokasetes, CD un DVD optiskie diski, kā arī OLED televizori. Tāpēc tās apmeklējums ļauj ielūkoties tehnoloģiju pasaules nākotnē.

Šogad CES 2019 plāno uzņemt vairāk nekā 180 tūkstošus apmeklētāju, kas visi lauzīsies iepazīties ar vairāk nekā 4400 uzņēmumu jaunumiem. Paralēli visas nākamās nedēļas garumā lielākas un mazākas kompānijas kāps uz skatuves prezentēt savus un industrijas jaunumus. Es pats centīšos uzspēt apmeklēt AMD, NVIDIA, LG Electronics, Samsung un Hyundai preses konferences. Katru gadu izstādes organizatori rīko CES Innovation Awards, kurā izceļ interesantus produktus.

Pirms gada izstādē sanāca redzēt daudz interesantu jaunumu un par tiem dūšīgi ziņojām gan rakstu, gan video formātā. Arī šogad būs ko rakstīt un jūsu ērtībai augšējā izvēlnē iznesu saiti uz CES 2019 rakstu kategoriju.

Arī šogad plānoju par izstādē redzēto sagatavot video, kurus varēs noskatīties Kursors.lv Youtube kanālā. Ar DJI Latvija gādību esmu apbruņojies ar DJI Osmo Pocket kompakto videokameru un šis brauciens būs lieliska iespēja pārbaudīt šo kameru reālā darbībā.

Iesaki noteikti apskatāmos gadžetus

Tā kā vienam cilvēkam fiziski nav iespējams izskriet pilnīgi visu izstādi, labprāt arī šogad komentāros uzklausīšu tos uzņēmumus un produktus, ko pavisam noteikti būtu jāmēģina šajā izstādē atrast, apskatīt un pieminēt Kursorā.

Padod ziņu, ja arī apmeklēsi CES 2019

Hei, latvieši! Ja plānojat būt CES 2019, padodiet man ziņu un satiekamies! Pasaule ir maza un katru gadu man šajā izstādē izdodas satikt vismaz pāris tautiešus. Izskatīju izstādes dalībnieku sarakstu un noskaidroju, ka Latviju šogad CES pārstāvēs audio kalibrācijas tehnoloģiju uzņēmums Sonarworks.

13 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
13 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Mikus Porietis
05.01.2019 13:17

Es turu īkšķi par jaunu, revolucionāru videokasešu tehnoloģiju :)
Personīgi interesē jaunumi foto jomā (Sony, esi taču atbildi parādā Canon/Nikon, vai ne?)

Nu, un Tavs krusta gājiens cīņā par Īstajām_un_Pareizajām_Austiņām arī interesē (varēja taču Preses Pakā kaut ko sakarīgu ielikt…)

Citādi – lai veicas un, galvenais, labi atpūties, nepārspīlē ar arkla vilkšanu!

khe
07.01.2019 08:36
Reply to  Mikus Porietis

Domāju, ka sony atbildi vēl īsti nav parādā. Canon un nikon bija atbildi parādā sony, ja domā par pilna kadra bezspoguli. Atceries, ka sony vēl ir a9 un šī sērija ir paplašināma ar a9s, a9r un a9m2. Līdzīgi kā ir ar a7 līniju. Nikon un canon vēl mazliet jāpiestrādā.
Personīgi vairāk interesē panasonic/leica/sigma alianse ar L bajoneti un jaunumi no olympus. Kā reiz pa tīmekli klejo baumas par olympus jaunumiem.
Protams arī pentax, bet šķiet, ka viņu nometnē jaunumi iznāks nākamajā gadsimtā. Galīgi nekur nesteidzas, ja reiz nesen pentaxforums.com lasīju par K1 prototipu no 2000 gada!!!

Roberts Smitins
06.01.2019 16:35

Esmu pārliecināts, ka vienlaicīgi ar izstādes apmeklējumu tiks turpināti labāko ceļojumu austiņu meklējumi, piepalīdzot Carbon Based Lifeforms!
Manuprāt, ļoti piemērota situācija šim austiņu testam Kursora.lv izpildījumā!

Roberts Smitins
06.01.2019 19:43

Jā. Jabra Elite 25e ir ļoti interesantas austiņas ko izmēģināt. Cena saprātīga un aķis tur baigi ilgo laiku (ja pareizi saprotu līdz 18h ar 1 uzlādi). Priekš ausīs liekamām austiņām tas ir ļooooti ilgs laiks. Pat grūti pieņemt, ka par salīdzinoši normālu cenu ir tāds komplekts: ilgs akumulatora darbības laiks ar 1 uzlādi + laba skaņa (ja var ticēt atsauksmēm). Vēl pie bonusiem jāpiemin, ka var aplikt ap kaklu (jo man piemēram, nemaz nepatiktu, ja man būtu AirPods variants, kas “izkritiena” gadījumā var pazust uz visiem laikiem, lai gan es saprotu, ka visdrīzāk jau neizkristu). Ir labi, ja ir trokšņu… Read more »

Roberts Smitins
06.01.2019 19:49

Doma tāda, ka tas nekas, ka nav tas noise cancellation/reduction. To var nedaudz paštukojot/paeksperimentējot pats dabūt gatavu.

Roberts Smitins
06.01.2019 16:35

💪💪💪

KKTK
07.01.2019 10:06

Skatījos pētīju arī kko no zilā zoba gala, arī ar aktīvo skaņas slāpēšanu, tomēr ļoti bieži jālido, bet beigās nospļāvos. Viss izskatās pēc draņķa, ja salīdzina ar mazu tievu vadiņu, kas aiziet līdz trubai. Pirkšu audiofīla in-ear austiņas zem 100€ sapratu, ka mazs izmērs un skaņa man ir galvenāks.

Roberts Smitins
07.01.2019 10:30
Reply to  KKTK

KTKK,
Nu jā. Piekrītu, ka austiņām ar vadu ir nedaudz labāka skaņa. Katram savas prioritātes. Es cienu tavu domu gājienu, ka īstās ir vadu austiņas. Man atkal bezvadu patīk labāk, jo man kaut kā ir “alerģija” pret vadiem. Bet nu katram savs:)

Roberts Smitins
07.01.2019 10:31
Reply to  KKTK

Atvaino, domāts bija KKTK, protams:)

KKTK
07.01.2019 18:13

Svārstījos starp “1 More E1001 Triple Driver” un “Final E3000”. Bet ņemšu Final, jo šķiet, ka Triple Driver liksies smagas ausīs. Žēl, protams, ka nevar izmēģināt – tad būtu vieglāk izvēlēties.

Reklāma