Savu darbību Latvijā uzsākusi Carweb.lv – Igaunijas lietotu transportlīdzekļu tirdzniecības uzņēmuma Carweb.eu (iepriekš Mobile.ee) pārstāvniecība. Tas ir arī Eiropas lielākā automašīnu tirdzniecības portāla Mobile.de oficiālais licencētais partneris Latvijā, kas piedāvā pasūtīt, iegādāties un piegādāt automašīnas no Eiropas un citām pasaules valstīm, pilnībā automatizētā pasūtīšanas platformā, ļaujot izvēlēties transportlīdzekli no vairāk nekā pusotra miljona sludinājumu.

“Carweb.lv mainīs lietotu transportlīdzekļu iegādes paradumus, paceļot auto iegādes iespējas jaunā līmenī,”skaidro SIA Carweb Latvia valdes loceklis Rauls Tobijs (Raul Tobbi). “Carweb.lv ir pirmā pilnībā automatizētā pasūtīšanas platforma, kurā transportlīdzekli var ne tikai pasūtīt, bet arī pieprasīt tā pirmspirkšanas pārbaudi, saņemt līzinga piedāvājumu un nopirkt to uzreiz līzingā, kamēr auto vēl ir Eiropā, kā arī saņemt profesionālu konsultāciju par automašīnas vai cita interesējošā transportlīdzekļa piegādi no Eiropas. Pēc klienta izvēles pasūtītajai automašīnai varam papildus uzstādīt drošības sistēmas, noformēt līzinga dokumentus sadarbībā ar Swedbank, SEB vai Citadele, reģistrēt transportlīdzekli CSDD un pat iziet tehnisko apskati. Tāpat varam uzstādīt arī dažādu papildu aprīkojumu, noformēt OCTA un KASKO, kā arī veikt transportlīdzekļa apkopi.”

Pērkot transportlīdzekli Carweb.lv pēc klienta izvēles tiek piedāvāta arī auto vizuālā un tehniskā garantija, kas pircējam dod pārliecību par to, ka iegādātais transportlīdzeklis patiesi atbilst pārdevēja norādītajam stāvoklim. Tāpat pircējs var tiešsaistē sekot pirkšanas procesam un saņemt braukšanai jau gatavu automašīnu jaunajā Carweb.lv salonā Rīgā, Gunāra Astras ielā 5.

Carweb.lv Latvia ir Igaunijas Moneklar OÜ grupas uzņēmums, kas kaimiņvalstī veiksmīgi darbojas jau vairāk nekā 20 gadus, pērn tur realizējot vairāk nekā 1500 auto. “Moneklar OÜ ilggadējā un veiksmīgā darbība nodrošina to, ka padziļināti pārzinām lietotu automašīnu tirgu un varam atbalstīt klientus it visā, kas saistīts ar transportlīdzekļa izvēli, tā vēstures pārbaudi, pirkuma finansēšanas iespējām Latvijā, transportēšanu, kā arī reģistrāciju,” stāsta Rauls Tobijs.

6
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Martins SkinkisJānis ASkābene5kBriedis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
5k
Guest
5k

Paskatījos. Atvainojiet,sūC…autiņi zem 5000 viņiem neeksistē

Briedis
Guest
Briedis

ss.lv :)

5k
Guest
5k

ss.com mobile.de =nebarot starpniekus

Skābene
Guest
Skābene

Komisija ar neslikta, 5000+ par 20000 vērtu auto. :)

Jānis A
Guest
Jānis A

Kādi vēl 5k komisija?
Izvēloties auto pa ~20k – “Carweb.lv komisijas maksa: 1 362.50” ja paņem 10% avansu. Ja visus 100%, tad vispār komisija ir nieka 390.00

Martins Skinkis
Guest
Martins Skinkis

apskatot tur auto nobraukumus, tur vēl vairāk skrullē uz leju nekā ievestos un atrastos ss.lv.