HMD Global ir paziņojis, ka visi Nokia Android viedtālruņi tiks pie Android P operētājsistēmas versijas. Līdzīgu solījumu par Android Oreo Nokia sniedza pirms aptuveni gada. Un solījums tika turēts.

Ko īsti nozīmē “visi” Nokia Android modeļi?

Nokia viedtālruņi ir daļa no Google Android One programmas, kas jau pati par sevi paredz operētājsistēmas un drošības ielāpu saņemšanu vismaz divu gadu garumā. Turklāt Android One atjauninājumi nāk ļoti ātri, nenākas gaidīt vairākus mēnešus uz ražotāja labvēlību.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
18 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Tramvajs bļe

Well… maybe šis ir lielisks veids kā pārvilināt cilvēkus uz Nokia telefonu lietošanu. Atjauninājumu nodrošināšana vienmēr bijis svarīgs punkts telefona iegade

wils

Un kas notiek ar Android GO viedtālruņiem vai Nokia 1?

As

Par ko tā sajūsma par updeitiem? Kāds no tiem labums? Ka telefonu neuzlauzīs vai ko?
Jo google play pieejamie app update taču ir visiem pieejami

digitalk

caurumaina sistēma ir bīstama, pat kad liec nezināmus appus no stores, kur nu vēl apšaubāmiem linkiem uz apk.

Lapsinieks

cik % īpašu eksemplāru kaut ko instalē no apk linkiem? turklāt – ko instalē???

x

kā – ko? ios look launcheri! neies jau kā lohs staigāt ar stock android.

Puika

Gandrīz visi ko pazīstu praktizē “side loading”. Nopietni.

Lapsinieks

visi arī valodnieki vai futbolisti?

Puika

Cik savus upvotes saskaitīji jau? Tev ilgi jāskaita būs kamēr visu savu štuku ar asti saskaitīsi. Bet tas ir skaidrs – Tu derīgam darbam pūles nežēlo. Kas tas ir – dažas negulētas diennaktis, bet ir skaidrība par precīzu upvotes skaitu!
Es ielieku Tavam komentāram upvotu. Saki, ja Tev pietrūkst līdz 1100. Es upvotošu vēl kādu Tavu komentāru. Es vienmēr esmu priecīgs izpalīdzēt labam cilvēkam!
Tikai neaizmirsti man paziņot precīzu skaitu, kad būsi pabeidzis pēc pāris dienām!

Puika

Eju gulēt ar patiesu gandarījuma sajūtu. Mūsu diskusija nav bijusi veltīga. Tu esi nopelnījis upvote (no manis, bet manu upvote Tu vari skaitīt kā 2 vai pat 3, jo es neatceros, ka kādam šeit būtu ielicis upvote, gan jau esmu droši vien). Kad pabeigsi svētdien vakarā skaitīt, tad summai pieskaiti vismaz 2 (manējos upvotus – kā Tava domubiedra un plastmasas trubu advokāta atzinības apliecinājumus droši reizini vismaz ar 2). Es tikko vēl Tev ieliku upvotu. Nu, tad svētdien vakarā gaidīšu Tavu ziņojumu par statistiku (cik manuāli saskaitīji upvotus, cik Tev upvoti vidēji 1 rakstā, cik procentuāli Tavi komentāri upvototi, lielākais… Read more »

Briedis

😄😄😄

Puika

Kamēr Lapsinieks sēdēja dīvānā + sita kulakā pārskaitot savus upvotes, es biju futenē ar asiem pacaniem. Interesants moments. Kad mūsējie iesita 1:0 es svinēju un mana iphone stikla truba skarbi nokrita no 6 metrus augstuma uz betona. Atkal ne skrambiņas. Bet pat mani pacani apklusa pēc kritiena, jo domāja, ka iphone stikla trubai būs kapzets. Bet atkal – pat skrambiņas = NAV. Man ir aizdomas, ka Lapsinieka plastmasas Huawei trubai būtu kapzets, bet stikla iphone kārtējo reizi pierādīja savu kvalitāti. P.S. Man ribās = 2 polši, man gan ir nedaudz bail, ka analfabēts Lapsinieks dabūs sirdstrieku, jo gan jau ir… Read more »

x

pienāk diena, kad app apdeitu nevar uzinstalēt, jo os patchlevel neatbilst tam, ko prasa izstrādātāji

Aldis Esmits

Un Nokia 8 ne Sirocco nedabūs jauninājumu ?

Puika

Android kārtējo reizi pierāda savu spēku un rūpes par klientiem. Pat tik vecas trubas (ražotas šā gada sākumā) tiek pie atjauninājuma.

geksis

Un kāpēc 3310 nav sarakstā? :)

digitalk

HMD Global ir paziņojis, ka visi Nokia Android

geksis

es zinu, bet tā gribās redzēt šajā sarakstā 3310, vēlams veco.