web analytics

Nest – jauna trauksmes signalizācijas sistēma, video durvju zvans un āra kamera

Jaunākie raksti

Samsung Galaxy Buds Pro bezvadu austiņu apskats

Gads tikko tikai sācies, bet Samsung bijis jau gana ražens savā jaunizlaisto ierīču apjomā. Jau jūsmoju par Samsung Galaxy...

Nvidia iepriekšējā ceturksnī apgrozījusi 5 miljardus dolāru, neskatoties uz piegādes problēmām

Vēl viens no lielajiem tehnoloģiju gigantiem Nvidia ir paziņojis par saviem 2020. gada ceturtā ceturkšņa finanšu datiem. Par pārsteigumiem...

Pavasarī no Lenovo gaidāms jauns Legion spēļu viedtālrunis

Lenovo jau pēc neilga laika grasās papildināt spēlēm paredzēto viedtālruņu ražotāju mazo pulciņu ar vēl vienu Legion zīmola viedtālruni....

“Volkswagen ID.Buzz” konceptauto nākotnē kļūs par pirmo koncerna pilnībā autonomi braucošo auto

"Volkswagen ID.Buzz" koncepts pirmoreiz tika demonstrēts vēl 2017. gadā, bet nu autoražotājs paziņojis, ka elektriskais pasažieru busiņš ražošanā nonāks...

200 000 budistu pulcējas “Zoom”, lai virtuāli sekotu līdzi savu nozīmīgāko svētku norisei

Pandēmijas dēļ šobrīd stingri jāierobežo visi publiskie pasākumi, izņēmums nav arī budistu vieni no nozīmīgākajiem svētkiem Makha Bucha diena,...

Alphabet Inc. piederošais uzņēmums, kurš mitinās Sanfrancisko, Kalifornijā paziņojis par jauno Nest Secure trauksmes signalizācijas sistēmu mājām, Nest Hello video durvju zvanu un Nest Cam IQ āra novērošanas kameru. Sistēma, kā jau var nojaust, izstrādāta, lai brīdinātu par negaidītiem viesiem jūsu mājās. Pamata komplektācijā iekļauta arī Nest Guard bāzes stacija ar vadības bloku, kas nodrošina kustību sensoru darbību un ziņo par trauksmi ar balss palīdzību.

Nest Secure pamata komplektācijā ietilpst arī Nest Detect – ar baterijām darbināms kustību sensors, kas nosaka tuvumā vai tālumā esošu kustību. Kā paši Nest saka – to var uzstādīt pie loga un jūs zināsiet, kurā brīdī tas tiks atvērts. Visbeidzot, komplektācijā atradīsiet arī Nest Tag, ko var pielikt pie atslēgu saišķa, atļaujot tam ieslēgt un atslēgt Nest Secure bez piekļuves koda ievadīšanas.

Pirmais Nest video durvju zvans – Nest Hello, principā ir tas pats Nest Cam, vienīgi darbojas kā durvju zvans. Tas var atpazīt personu un, tad nosūtīt trauksmes paziņojumu ar attēlu. Abonējot Nest Aware pat iespējams sazināties ar draugiem un svešiniekiem pie ārdurvīm no jebkuras vietas, izmantojot aplikāciju, kas arī piedāvā sarakstu ar iepriekš ierakstītajām sarunām.

Jaunā Nest Cam IQ novērošanas kamera ir sākotnējā Cam IQ iekštelpu novērošanas kamera, tikai ar uzlabojumiem. Tā ir nodrošināta pret dažādiem laika apstākļiem un ar pilnīgi jaunu dizainu.

Nest Secure var iepriekš pasūtīt Nest mājas lapā. Tirdzniecības vietās ASV, Kanādā un dažviet Eiropā sistēma parādīsies novembrī. Nest Secure pamata komplekta izmaksas ir 499 dolāri. Papildus var iegādāties Nest Detects par 59 dolāriem un Nest Tags – 25 dolāri par katru. Savā īpašumā iespējams iegūt arī pamata komplektu plus – ar Nest Cam Outdoor par 598 dolāriem.

Nest Hello ASV un Kanādā būs pieejams 2018. gada sākumā, vēlāk tas būs pieejams arī Eiropā. Cena par durvju zvanu patreiz nav zināma.

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Harijs

Reiņa raksti atgādina kopā salīmētus produktu aprakstus no internetveikala.

Kristaps Skutelis

Tādi nu ir tie informatīvie ziņu formāta raksti, kas informē par konkrētu produktu konkrētiem jaunumiem. Arī šāds saturs ir noderīgs. Pēc 1000 šādi uzrakstītiem rakstiem autors varēs arī gudri spriedelēt par tēmu :)

es

Normāli uzrakstīts teksts. Vismaz neraksta kā Ābols katrā otrajā ziņā debilo “…jāatzīmē, ka… “.

Kristaps Skutelis

Katram sava valodiņa. Noteikti arī Reinis ar laiku izkops savus tarakānus :) Ļaujiet taču cilvēkam iestrādāties. Domājat, ka viegli izpeldēt, ja iemet tādā piranju dīķī? :)

KKTK

Labākais, ka šitie verķi ir labi uzhakojami caur Bluetooth: https://gizmodo.com/this-nest-security-flaw-is-remarkably-dumb-1793524264

Jānis

Labākais komentārs no tā paša raksta:

“Average burglar 1: “Whoa a Nest cam, what are we going to do?” Average burglar 2: “What a Nest cam? No problem! I recently came across a github dump of a vulnerability by sending it a non-existent wi-fi SSID parameter via Bluetooth. It’ll be down in 90 seconds.” **Begins hacking furiously on laptop while wearing a balaclava. Insert various shots of the screen featuring N-map***”

nevar nepiekrist, ka drošībai jābūt, tomēr.. :)

Mahmuds

Xiaomi jau sen tādas lietas ražo un par daudz pieņemamāku cenu! Vienīgā problēma – daži aplikācijas saskarnes punkti nav pārtulkoti no ķīniešu valodas.

Uģis

Kādam ir zināms sakarīgs durvju zvans kopā ar durvju actiņas kameru?

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: