Android Nougat atjauninājums: kuram ražotājam veicies vislabāk?

14

Android atjauninājumi ir mūžsena un ļoti populāra slimība – ar to saņemšanu problēmas būs gandrīz vienmēr, bet ir daži ražotāji, kas spēj nedaudz veiklāk izlaist Android atjauninājumus vismaz saviem flagmaņiem. Android Nougat operētājsistēma ir 10 mēnešus veca, tā darbina vienu no desmit aktīviem viedtālruņiem.

Motorola

Tiek lēsts, ka Motorola ir viens no ātrākajiem vai pats ātrākais Android atjauninājumu piedāvātājs. Protams, pārsvarā pie ātriem Android atjauninājumiem tiek flagmaņi – Moto Z un Moto Z Force Droid tos saņēma 88 dienas pēc Nougat iznākšanas. Motorola gan paspēja atjaunināt arī Moto G4 sēriju un vairākus citus modeļus.

LG

Pie mums oficiāli nepieejamais LG ierindojas otrajā vietā, piegādājot Android atjauninājumu LG G5 90 dienu laikā. Pie Android atjauninājuma tikuši arī LG Stylo 2 V, LG Stylo 2 Plus, LG K8 V un LG Phoenix 2 modeļi.

HTC

HTC 10 pie Android Nougat atjauninājuma tika 95 dienu laikā, vēl pēc 11 dienām sekoja HTC One M9. Pie Nougat ticis arī HTC One A9.

Sony

Sony ir ierindojies ceturtajā vietā, izlaižot Android atjauninājumu 100 dienas pēc Nougat iznākšanas Xperia X Performance modelim. Ap 115 dienu pie Android atjauninājuma tika Xperia X un X Compact.

Tāpat pie Nougat tikuši pat tik veci viedtālruņi kā Xperia Z3+.

OnePlus

Ar OnePlus stāsts nav tik vienkāršs, jo šis ražotājs ir uzmetis savus fanus, nepiedāvājot Nougat atjauninājumu OnePlus 2 modelim. Toties OnePlus 3 un 3T modeļi pie Android atjauninājuma tika 31. decembrī.

Samsung

Samsung uzsāka piegādāt Android atjauninājumu 12. janvārī saviem Galaxy S7 modeļiem Ķīnā un Lielbritānijā, bet pie ASV klientiem Nougat atjauninājums nonāca tikai 250 dienas pēc operētājsistēmas iznākšanas.

Huawei

Huawei un vairāki citi lielie Ķīnas ražotāji ar Android atjauninājumiem pārlieku neaizraujas. Huawei cenšas izlaist jaunākās operētājsistēmas savos modeļos uzreiz to iznākšanas laikā, bet pēcāk ar Android atjauninājumiem Ķīnas diženajiem ir pamatīgas problēmas.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

 • KKTK

  Lūk, kurtais Samsung un lētais un labais Huawei. Ja es vēl saprotu, ka Huawei dēļ cenas nav naudas tad kur ir Samsung atruna?

  • x

   jūsu nuga ir jūsu jaunajā samsung telefonā)

  • Apeltofts

   Un kad ābolam būs Nuga!? :)

  • ProxyFromDeep

   Kā jau Lapsinieks minēja , visi aktuālie huawei flagmaņi jau ir ar Nougat.
   Personīgais subjektīvais – 6.0 itkā patika vairāk

 • Lapsinieks

  da labi – akal vnk pārpublicēts kaut kāds mēsls – bez iedziļināšanās un informācijas pārbaudīšanas. Visi aktuālie huawei flagmaņi un midrange ir apdeitojušies uz nugatu: P9, P9 lite. Honor8, Mate 8

 • Kaspars Bebris

  Man sievai nesen atnāca atjauninājums Android 7.0 priekš A5 (2016) Huawei arī nemaz tik traki nav ar atjauninājumiem..

 • Bimbaks

  Noderīga informācija rakstā. Jā. Ar atjauninājumu piegādāšanu Android telefonu ražotāji neaizraujas. Pat flagmaņi tos saņem salīdzinoši neilgu laiku.
  Slinkums netā meklēt, bet man šķiet, ka Huawei apsolīja, ka atjauninājumi pienāks vismaz 2 gadus. Piemēram, manai mammai ir nedārgais Honor modelis un pat tas saņēma 7. Android versiju (nopērkot bija Marshmallow). Un itkā vēl vairāk kā gadu saņems atjauninājumus.
  Patiešām, nav vēlēšanās ar google palīdzību meklēt, bet es esmu gandrīz pārliecināts, ka autors uz dullo uzrakstīja, ka Huawei nenodrošina atjauninājumus.
  Bet kopumā, svarīga tēma skarta rakstā.

 • p2002c

  nav vairs Motorola viena no ātrākajām updeitu ieviesējām – kopš pārgāja Lenovo paspārnē.

  zem Googles pat vecais moto g tika ātri updeitots. tagad moto x style nougat bija solīts uz janvāri, to pārcēla pēdējā brīdī uz jūniju, tagad sola jau uz jūlija vidu. ja tā turpinās, tad drīz vispār bez updeita paliks.

  bet tieši ātri updeiti arī ne-flagmaņu modeļiem (nu jau) bija viens no Motorolas trumpjiem.