Nav noslēpums, ka IT joma attīstās ļoti strauji. Arī pēc statistikas datiem IT ir viena no visaugstāk apmaksātākajām jomām darba tirgū. Taču pastāv viedoklis, ka iekļūt IT pasaulē ir ārkārtīgi grūti – lai to sasniegtu, apmācībai ir nepieciešams veltīt daudz laika. Neapšaubāmi, augstākās izglītības iegūšana IT jomā ir brīnišķīgā pieredze, taču cik tam vajadzētu patērēt laiku? Minimums būtu četri gadi.

Vai vēlaties tikai divu apmācību mēnešu laikā apgūt jaunu profesiju IT nozarē? Šāda iespēja pastāv!

Reklāma

Tas ir intensīvs tiešsaistes (online) kurss, kura laikā var apgūt programmatūras testēšanas pamatus un iegūt nepieciešamās praktiskās zināšanas savas karjeras uzsākšanai interesantā un perspektīvā profesijā – programmatūras testētājs. Pabeigt programmatūras testēšanas kursus un kļūt par pieprasītu speciālistu – tā ir lieliskā iespēja, kura jums ļaus iekļūt IT pasaulē.

Pateicoties QA Academy programmai, tikai 2 mēnešu laikā jūs pilnā mērā varēsiet iedziļināties IT pasaulē.

Programma ir izveidota tā, lai kursa dalībnieki iegūtu gan pilnīgu teorētisko bāzi, gan arī tik ļoti nepieciešamo praktisko pieredzi. Turklāt, nodarbībās jūs strādāsiet ar īstiem testētāja instrumentiem, tāpēc tūlīt pēc kursa pabeigšanas jūs varēsiet uzsākt strādāt.

Būs grūti, taču tas ir tā vērts, jo pēc “Programmatūras testēšanas pamatu” kursa pabeigšanas jūs kļūsiet pieprasīts speciālists IT tirgū.

Testētāji ir viens no svarīgākajiem posmiem programmatūras izveidē – tieši viņi atrod visus programmatūras trūkumus un vājās puses/ Testētāji veido nepieciešamo dokumentu bāzi izstrādātājam un programmētājam, palīdz padarīt labākas un drošākas programmas un mājas lapas, kuras mēs lietojam ikdienā. To visu darīt jūs iemācīsieties apmācību laikā. Ir vērts atzīmēt, ka pēc mācību pabeigšanas labākie studenti saņems piedāvājumu stažēties ar tālākas nodarbinātības iespēju kādā no QA Academy partnerkompānijām. Tas ir lielisks iemesls censties apmācībās un parādīt sevi no labākās puses!

QA Academy – ir starptautisks izglītības centrs programmatūras testēšanas speciālistu sagatavošanai. Centrs darbojas kopš 2008. gada Minskā (Baltkrievijas Republika), kompānijas A1QA ietvaros. A1QA ir lielākā kompānija, kura nodrošina programmatūras kvalitāti Centrālajā un Austrumu Eiropā.

2017. gadā QA Academy ienāca Latvijas tirgū, uzreiz iegūstot atzinību un iekarojot to cilvēku uzticību, kuri vēlas turpināt attīstīties un iegūt jaunas zināšanas. Tikai Rīgā jau ir vairāk kā 30 cilvēku, kas ir pabeiguši “Programmatūras testēšanas pamatu” kursu un ieguvuši sertifikātu.

Kā ir teicis Stīvs Džobss avīzes „All Things Digital” piektajā gadskārtējā konferencē 2007. gadā: “Labāk ņemt un izgudrot rītdienu, nekā pārdzīvot par to, ka vakardiena nav izdevusies”.

Veidojiet jaunu, uzlabotu pasauli kopā ar QA Academy.

Sīkāka informācija par apmācību kursu un apmācību programma atrodama mājas lapā https://qa-academy.lv/.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
JānisA

Tīri intereses pēc – ko pelna tāds testētājs?

Kristaps Skutelis

Tā vienkāršoti runājot, ja testētājs pārāk ilgi neaizķeras manuālās testēšanas fāzē, bet iemācās arī automatizēt šos procesus, tad šāda speciālista alga ir pielīdzināma programmētāja algai. Ja vēl nospecializējas drošības testu jomā, tad alga kļūst vēl augstāka.

JānisA

Nu labi, bet vismaz kaut idejiski – cipari ap ko grozās, kaut kāds diapazons?

Un tiešām tajā var ielekt pāris mēnešos, bez IT pagātnes??

Kristaps Skutelis

Tāpat kā ar programmēšanu. Dažos mēnešos nekādos ciparos neieleksi.

Lapsinieks

diapazons? no 100 līdz 5000

Kristaps Skutelis

Kaut kā tā, jā.

JānisA

Skaidrs, paldies, kungi! Lustīgi dalīgot! :)

digitalk

veids kā tikt pie bezmaksas reklāmas – reizi pāris mēnešos izlaist jaunu preses relīzi, nedaudz pamainot tekstu…

Kristaps Skutelis

Šī ir maksas reklāma.

digitalk

heh, palaidu garām tagu ‘sponsorēts’. my bad.