Lielākais un pieredzes bagātākais interneta veikals Latvijā, 1A.LV, Rīgā atvēris jaunu Baltijas operāciju loģistikas centru. Jaunais loģistikas centrs apkalpos ne tikai klientus Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā.

Lai apstrādātu klientu izdarīto pasūtījumu daudzumu, 1A loģistikas centrs jau kopš novembra sākuma strādā 24 stundas diennaktī. Decembrī uzņēmums plāno apstrādāt pat 100 000 pasūtījumus, tāpēc sadarbībā ar piegādātājiem optimizējis preču piegādes loģistiku, nodrošinot nepārtrauktu darbu visas diennakts garumā. Klientiem tas nozīmē, ka arī viskarstākajā pirmssvētku laikā pasūtījumi tiks izpildīti savlaicīgi.

Stāsta interneta veikala 1A.LV valdes loceklis Mareks Zuika: “Šī gada pārdošanas apjomi ir patiešām iespaidīgi – jau oktobrī mēs apstrādājām krietni lielākus apjomus, nekā pagājušā gada decembrī. Ja vēl šī gada sākumā mūsu piedāvājumā bija aptuveni 50 000 preču, tad šobrīd saviem klientiem piedāvājam vairāk nekā 100 000 dažādu preču. Paplašinātais preču sortiments ļauj mūsu klientiem izdarīt arvien vairāk izdevīgus pirkumus, palielinot gan iepirkšanās biežumu, gan vidējā groza saturu. No jaunajām kategorijām īpaši jāizceļ Sporta apģērbu un apavu sadaļa, kas jau ar pirmajām dienām strauji gūst popularitāti, jo piedāvājumā ir pasaulē populāro zīmolu Nike, Adidas , Asics un citu ražotāju sporta apavi, apģērbi, treniņu piederumi par cenām, kas ir būtiski zemākas nekā veikalos. Tāpat strauju popularitāti pircēju vidū gūst ZOO preces, preces mājai, dārzam, remontam un auto preces. Arī nākamgad preču sortimentu plānots divkāršot”.

Jaunais loģistikas centrs turpina stiprināt interneta veikala 1A.LV, kā e-komercijas līdera, statusu. Atgādinām, ka 1A.LV bija pirmais interneta veikals Latvijā, kas jau 2014.gadā saviem klientiem varēja piedāvāt pakalpojumu “Pasūti šodien – saņem šodien!”

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Karlsons

Da kur bija tur arī palika – blakus DPD bāzei. Neko kādu laiku nav mainījuši. Piegāde…nezinu kā var dabūt šodien preci, ja viss iet caur loģistikas bāzi. Standartā piedāvā preci piegādāt pēc nedēļas…

digitalk

tu kaut ko fleitē. liela daļa vietējo vairumnieku spēj piegādāt preci dienas laikā, tad 1a.lv aka Mobilux atliek tik nokārtot pārējo atkarībā no klienta izvēlētā piegādes veida.

davfreim

Sūtīju nesen dažādus kabeļus utt., 2dienas bija jāgaida.

edzuslv

Tas tikai nozīmē to, ka būs vairāk populārās preces uz vietas. Tāpat turpinās vest no leišiem un poļiem tāpat kā pārējie LV interneta veikali.