Pirmās ziņas par elektro automašīnu ražotāju Faraday Future parādījās pirms gada, un CES 2016 jeb Consumer Electronics Show tika izrādīts jauns elektrisko automašīnu koncepts no Faraday Future. Daudzviet tiek minēts, ka Faraday Future grasās tieši konkurēt ar Tesla, tomēr abiem uzņēmumiem un automašīnām ir dažādas idejas. Tos vieno tikai elektrības izmantošana dzinēja darbināšanai.

Šobrīd tiek ziņots, ka Faraday Future grasās nākamajā sezonā pievienoties Formula E sacensībām. Faraday Future veidos Formula E automašīnu kopā ar jau esošu komandu Dragon Racing. Apvienoto spēku komandas nosaukums būs Faraday Future Dragon Racing, turklāt to sponsorēs viens no populārākajiem Ķīnas viedtālruņu ražotājiem LeEco.

No Faraday Future pagaidām īstu automašīnu redzējuši neesam. Faraday Future FFZERO1 varētu būt drīzāk superauto ar piekari, kas līdzinās F1 izmantotajai. Uz stūres būs vieta viedtālrunim, kā arī visi automašīnas iestatījumi un vadība tiks nodoti skārienekrāniem. Diemžēl FFZERO1 pie pircējiem nenonāks šādā izskatā. Faraday Future strādā pie vienotas automašīnu platformas, kas ļautu uzstādīt dažāda izskata virsbūves, lai samazinātu atšķirīgu modeļu izstrādes izmaksas.

FF_DragonRacing_Livery_1_.0 - Copy

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Krotow Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Krotow
Viesis
Krotow

Ar augstāk redzamo vāģi būtu arī diezgan riskanti braukāt pa mūsu ielām :)