Web Analytics
More
    Reklāma

    “Xiaomi” pārpircis “BMW i” sērijas elektroauto dizaina veidotāju

    Jaunākie raksti

    Xiaomi ir pārvilinājies pie sevis Kai Langeru, bijušo BMW i sērijas dizaina vadītāju. Langers BMW strādāja vairāk nekā 20 gadus un pārgāja pie Xiaomi 1. augustā. Zināms, ka viņš paliks Minhenē, kur Xiaomi darbojas pētniecības un izstrādes centrs. Langera precīzā loma Xiaomi pagaidām nav skaidra, bet tiek pieļauts, ka viņš strādā elektroauto izstrādes komandā.

    Pat visam sekojošie Ķīnas mediji pagaidām neko nezina par bijušā BMW dizaina vadītāja gaitām jaunajā darbavietā. Iespējams, Xiaomi gatavojas padarīt savus nākotnes elektrisko auto modeļus izskatā tuvākus Eiropā iecienītajām dizaina iezīmēm, jo arī ārpus Eiropas šādu dizainu tur augstā vērtē.

    Xiaomi jau šobrīd vairākos tirgos ir divi ļoti veiksmīgi elektromobiļu modeļi – augsti novērtētais SU7 un nedaudz pēc tam prezentētais SUV modelis YU7. Abiem modeļiem ir līdzīgs dizains, kas ir viegli atpazīstams starp citām automašīnu markām.

    Xiaomi SU7
    Reklāma
    Paziņot par jaunumiem
    Paziņot par
    2 komentāri
    Uldis
    12.08.2025 12:40

    Nezinu vai i sērijas dizaineris ir īstais kas palīdzēs Xiaomi padarīt savus auto “izskatā tuvākus Eiropā iecienītajām dizaina iezīmēm”. Dizains, protams, ir gaumes jautājums, bet man Xiaomi SU7 dizains patīk labāk, un šķiet Eiropietim tuvāks par jebkuru BMW i sērijas dizainu. i8 bija vienīgais izskatīgais, ja to var pieskaitīt i sērijai.

    Ivis
    12.08.2025 16:50

    BMW neko daudz nav zaudējis, skatoties uz viņu elektro izstrādājumiem .|

    Reklāma