Samsung Galaxy S7 ir atgriezusies microSD kartes pievienošanas iespēja, tāda ir kārtējo reizi arī LG flagmanī G5, turklāt Google ir ar Android 6.0 Marshmallow operētājsistēmu ieviesusi iespēju apvienot viedtālruņa atmiņu ar microSD kartes atmiņu vienā veselumā. Izklausās lieliski?

Diemžēl nedz Samsung Galaxy S7, ne arī LG G5 nav no ražotāja ieguvis Android 6.0 Marshmallow microSD atmiņas apjoma sapludināšanu ar ierīces atmiņu.

Samsung ir oficiāli paziņojis, ka Android Marshmallow ierīces un microSD atmiņas apvienošana nav nepieciešama, jo uzņemto foto un video uzkrāšanai var norādīt microSD atmiņu. Protams, Samsung vēlas arī izvairīties no situācijas, kad ātru iebūvēto Galaxy S7 atmiņu apvieno ar lēnu microSD karti, kas var padarīt viedtālruni lēnīgāku. Samsung pārstāvis norādīja, ka abu atmiņu apvienošana nozīmēs arī microSD kartes dzēšanu, kas var radīt lietotājos nevajadzīgu apjukumu.

Sagaidāms, ka microSD un viedtālruņa atmiņas apvienošana būs populāra Android Marshmallow ierīces ar 8 vai 16 GB iebūvētās atmiņas apjomu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Toms Kusiņš

Tie, kam vajadzēs norūtos un āmen. Jāseko līdzi xda jaunumiem

PurvaVelns

ja, domāju, ka šāda problēma ir tikai reālu gīku lauciņš. Sliktāk ir, kad līdz galam nevar saprast, kur kādi dati tiek glabāti. piemēram, programmu ļauj instalēt atmiņas kartē, bet tajā pašā laikā preferenču fails paliek telefonā. un citi tāda veida gemoroji. vienam aparātam bija tā – nodefinē, ka fočenes iet uz sd, bet izrādās, ka selfijus uz sd saglabāt nez kālab neļauj!

suspends

Dīvaini, vakar tieši lasīju, ka LG pr pārstāvis teica, ka G5 būšot iespēja sd karti lietot kā internal. Bet Samsung savu izvēli skaidroja ar to, ka nevēlas iespēju formatēt sd kā internal, jo tad sd karte tiek šifrēta, tāpēc tas radīšot lietotājā apjukumu, kad nevarēs mainīties ar datiem starp telefoniem. Bet nu tās varbūt bija baumas :) avots: http://www.techinsider.io/the-lg-g5-comes-with-adoptable-storage-2016-2