Aizmirsti par ierasto, ir laiks veidot savu ‘mazo zvaigzni’! Japāņu izstrādātais Air Bonsai, kā kampaņa Kickstarter pūļfinansēšanas platformā turpina savu uzvaras gājienu, piedāvā iestādīt pašam savu īpašo augu un iedomāties vēlēšanos. Pievienotā vērtība? Air Bonsai lido!

Viss sākas ar leģendu. Par cilvēkiem, zvaigznēm, dabu un izteiktām vēlmēm. Par to, ko mēs redzam sev apkārt un virs sevis. Tālākais ir teju pašsaprotams – leģenda beidzot top īsta, atliek vien tai noticēt. Vairāk nekā 2400 atbalstītāju, kas produkta īstenošanai atvēlējuši jau pusmiljonu dolāru, ir gatavi tā īpatnības vērot arī klātienē.

Kas tad īsti ir Air Bonsai? Zem leģendas burvības dzīvo ‘mazā zvaigzne’ jeb magnētiska bumbiņa, kas būs iestādītā auga mājas un kas lidos un rotēs 2 centimetru augstumā virs enerģijas bāzes. Bumbiņai pievienots sūklis, kas atvieglos stādīšanas procesu. Lai iegādātos Air Bonsai savā īpašumā Kickstarter kampaņas ietvaros, ir jārēķinās ar 270$ izdevumiem, kas iekļauj pamata komplektu, spilventiņu un kastīti, kā arī nosūtīšanas izmaksas. Stādāmie augi gan jāsagādā pašiem!

Par mazākām naudiņām var tikt arī pie T-krekla, Air Bonsai digitālajām ziņām vai atsevišķām ‘mazajām zvaigznēm’ (bez enerģijas bāzes).

Stādīšanas entuziastiem tikai jāatceras, ka līdz ar produkta iegādi seko rūpes. ‘Mazā zvaigzne’ spēj noturēt 250 gramus svara, tādējādi latviešu spēka avoti kļavas un ozoli Air Bonsai nebūs piemēroti. Tostarp uzmanīgi jāveic arī laistīšana, lai nesabojātu enerģijas bāzi.

Kampaņa Kickstarter platformā būs aktīva vēl nepilnu mēnesi. Kā būs ar Tavu leģendu?

https://www.youtube.com/watch?v=jssXjtYoDl0

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kaspars

Emm..no tehnoloģiju portāla kaut kā..pat nezinu
Ne vārda par tehnoloģiju, kas tad liek tam pasākumam lidot?

Kristaps Skutelis

Rakstā taču ir pieminēts, ka kociņu gaisā notur magnēts :)

Kaspars

ups, ok – manis paša paviršā lasīšana :)

Arturs

Vai šo citātu tu izdomāji pats vai tulkoji no viņu projekta prezentācijas:
“Viss sākas ar leģendu. Par cilvēkiem, zvaigznēm, dabu un izteiktām vēlmēm. Par to, ko mēs redzam sev apkārt un virs sevis. Tālākais ir teju pašsaprotams – leģenda beidzot top īsta, atliek vien tai noticēt.”

Uldis M.

Stilīgi, bet nu kociņu nevar saaudzēt pārāk lielu, vai ļaut tam saaugt izteikti uz vienu pusi… regulāri jāapcērp, citādi pazudīs stabilitāte un nozvelsies viss uz galda…

davfreim

Interesanti, bet par dārgu. Esmu aktīvs kickstarter lietotājs un nesen bija arī bluetooth tumbiņa tieši pēc šāda principa par ~100€.

Vispār kickstarterā var dabūt daudzus ļoti kvalitatīvus produktus par zemu cenu, tikai jārēķinās, ka jāgaida parasti 3-9mēneši :)

KKTK

Super, es gribu kartupeļus stādīt un novākt gaisā. Tad $uka$ kolorado netiks klāt!

Krotow

Skuju – strīpainajiem mūdžiem ir spārni.