No 10. novembra pilnsabiedrības Rīgas mikroautobusu satiksme pasažieru ērtībām ir pieejama Android lietotne, kas palīdzēs plānot pārvietošanos ar minibusiem.

Lietotne būs teicams palīgs ikvienam Rīgas iedzīvotājam un viesim, kas vēlas izmantot Rīgas mikroautobusu satiksmes minibusus. Tajā ir pieejami gan minibusu kustības saraksti, gan pieturvietu saraksts katram no 23 Rīgas mikroautobusu satiksmes minibusu maršrutiem. Viena no ērtākajām funkcijām ir iespēja apskatīt kartē gaidāmā minibusa atrašanās vietu un kustības virzienu reālā laika režīmā, kas izmanto minibusos uzstādītās GPS iekārtu datus. Lietotne ir arī ērti izmantojuma, lai plānotu maršrutu ar pārsēšanos.

“Mums ir patiess prieks, ka Rīgas mikroautobusu satiksme saviem pasažieriem no šodienas piedāvās vēl vienu jaunu un ērtu paaugstināta komforta pakalpojumu – jaunu lietotni mobilajā telefonā, kas ļaus būtiski ietaupīt mūsu klientu laiku, plānojot maršrutus, lai nokļūtu paredzētajā galamērķī laicīgi. Mēs turpināsim strādāt pie jaunu pakalpojumu ieviešanas, izmantojot moderno tehnoloģiju sniegtās iespējas, lai nodrošinātu saviem pasažieriem ērtu, ātru un komfortablu pārvietošanos pa pilsētu,” saka Rīgas mikroautobusu satiksmes komercdirektors Vitālijs Komars.

Lai izmantotu Rīgas mikroautobusu satiksmes lietotni, mobilajā tālrunī nav jābūt aktivizētai GPS funkcijai, mazāk patērējot iekārtas akumulatora resursus. Vēl lietotnes priekšrocība ir iespēja saglabāt grāmatzīmēs maršrutus un pieturas, lai ātri piekļūtu tiem vēlāk.

Lai apskatītu minibusu atrašanos vietu kartē un notiktu sarakstu atjaunināšana, ir nepieciešams mobilā interneta pieslēgums telefonā. Ir jāņem vērā, ka datu pārraide tālrunī var kavēties, tāpēc mēdz būt situācijas, kad minibuss pieturvietā ir minūti ātrāk, nekā kartē redzams, tāpēc lūdzam pasažierus laikus doties uz pieturvietu.

Lietotne ir pieejama lejupielādei Google Play veikalā. Lietotnes versija datoram: http://m.marsruti.lv/rigasmikroautobusi

Jāatgādina, ka ikvienam Rīgas mikroautobusu satiksmes pasažierim ir pieejams bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums, ko nodrošina mobilo sakaru operators Tele2.

RMS-1 RMS-2 RMS-3

RMS-6 RMS-4 RMS-5

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
20 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Oleg E.

iOS, WP lietotnes?

Kaspars

priekš WP jau lietotnes netaisa. WP ir tik laba, ātra, optimizēta, ka to bojāt ar lietotnēm nav pareizi!

Oleg E.

Priekš WP lietotnes netaisa? Un arī veikala nav? Man uz datora W10 kaut kads veikals ir. Bet priekš iOS arī lietotnes netaisa?

Kaspars

iOS lietotāji Rīgā nebrauc ar sab.tr :D

Oleg E.

? mana meita brauc! ?

Jonis Makleods

Laikam pati nopirka, ne? Pasaule iet pa pieskari… bērniem iPhoni. Priekš kam?

Kristaps Skutelis

Kā priekš kam? Vai tad Tu savam bērnam nenovēli pašu labāko? :)

Jonis Makleods

Ja bērns vēl nav skolu pabeidzis, tad ne pie kā laba dārgu telefonu un citu dārgu gadžetu pirkšana nenoved, bet gan izlutina un sabojā. Paskataties apkārt kādi izaug bagāto ļaužu bērni, kam tika pirktas liekas lietas, kam netrūka pilnīgi nekas.

Oleg E.

Es nopirku… runāt…

Janis

Vot kur var būt tāds Kre**ns !!!
Iphone savam bērnam nopērk, bet taxi priekš bērna, vai personīgo šoferi nevar atļauties!??
Sen bērniem neļauju braukt ar sabiedrisko, kur visi tie pe****fīli braukā utt!!!
Plus rēķinies ar to, ka pāķi domā ka Iphons ir kruts un var mēģināt bērnam to atņemt!!
Es saviem bērniem nopirku Samsung S6 Eadge+ 128gb un vismaz pie skolas gaidot šoferi un lietojot telefonu ir drošībā:)

Oleg E.

Liela starpība šis Samsung un iPhone 5… Nav nekādas. 20 gadīgu bernu ar taxi vadāt??? Un ar tadiem vardiem ka kretīns nevajag metaties, šeit ir normala saruna.

Janis

Lasot Tavu neskaidri no definēto komentāru šķiet, ka neko lieku neuzrakstīju :)

Žīīīžīī

ā un jā, protams. mikriņiem jau var uztaisīt app. a parastajiem sabiedriskajiem(trol,tram,autob) nevar -_-

Rūdolfs Rancāns

Pēc mana zinātniskā testa rezultātiem, aprēķināju, ka aizture tam GPS ir aptuveni pusminūte.

as

visas tās sab tr lietotnes ir grūti lasāmas, tomēr ir labi, ka tādas ir. Atsevišķi minibusiem ir pārāk lepni gan, bet gan jau RS ies tālāk un apvienos visus sab tr

Matiss

Varētu vēl pievienot e-talonu lasītāju. Būtu tad viss vienā lietotnē.

Jonis Makleods

Ievērtēju progu… mīnusu vairāk, nekā plusu. Sākot ar to, ka nenosaka atrašanās vietu beidzot ar miglainu un lēnu karti. Ir tikai loģiski vēlēties automātisku atrašanās vietas un tuvāko pieturu noteikšanu maršruta plānošanai. Nevis prasīt ievadīt sākuma pieturu utml… Rīgas satisksme joprojām nevar tikt galā un ieviest 21.gadsimta tehnoloģijas, piemēram, nav iespējas norādīt sākuma adresi un beigu adresi, var tikai sākuma un beigu pieturas norādīt… bet es nedzīvoju pieturā. Un man pilnīgi vienalga kā sauc pieturu, man vajag, lai programma pati izrēķina uz kuru pieturu man doties, lai ātrāk aizbrauktu uz galapunktu. Piemēram, TRAFI programmā nosaka atrašānās vietu… vienīgi tur nav… Read more »

x

Dies’ pas’…ja viņi sāks arī šeit ieviest nanotehnoloģijas, tad arī ziemā būs jāminās ar vellapēdu, jo biļete maksās vēl 2x dārgāk…

Mārtiņš Hūns

“Piemēram, TRAFI programmā nosaka atrašānās vietu… vienīgi tur nav GPS datu no transporta”
Izvēlējos Liepāju, un tur rādīja kā autobuss tuvojas pieturai, varbūt Rīgai uz mikriņiem ar tur parādīsies.

Jonis Makleods

Es pagaidām transporta GPS datus neredzēju, bet ja tādi ir, tad super. Vienīgi jautājums vai Rīgas kantoris dos citam izstrādātājam pieeju šiem datiem, ja viņiem programmu taisīja konkurenti…