Iespaidīgi un asprātīgi, varbūt pat pilnīgi muļķīgi video klipiņi var to veidotājiem atnest pasaules slavu un varbūt par kādu naudu. Pavisam nesen internetu pāršalca informācija, ka kāds spēlīšu spēlētājs ar YouTube video izrādīšanu gadā nopelnījis 7 miljonus dolāru. Viņš lielu naudu ziedojis labdarībai, bet tāpat internets ir nežēlīgs un video autoram nācās veidot paskaidrojuma video.

Arī GoPro vēlas paķert kumosiņu no video ierakstiem, kas uzņemti ar GoPro sporta kamerām, tāpēc uzņēmums veido tiešsaistes veikalu, kurā būs iegādājami dažādi ekstrēmo sportu video. Katrs pats var ievietot savu video un ar to pelnīt naudu. GoPro Licensing video portāls jau ir atvērts un Adweek ziņo, ka aptuvenās labu video cenas sākas no 1000 dolāriem. Cena ir ļoti atkarīga no video materiāla izmantošanas mērķiem un paredzētā demonstrēšanas ilguma.

Pagaidām nav zināms, cik GoPro patur no naudas sev un cik tiek izmaksāts video radītājam. Drīzumā varam gaidīt, ka puskailās meičas reklāmu video tiek aizstātas ar pārgalvju, atlētu un video profesionāļu uzņemtiem GoPro kadriem.

gopro

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Pēc 2 gadi aizvērsies!