Web Analytics
More
  Reklāma

  Jūlijā startēs Minišosejas otrā sezona

  Jaunākie raksti

  2014. gadā autosportā sevi pieteica jauna disciplīna – Minišoseja, pirmajā sezonā pasākums iemantoja lielu popularitāti. Minišosejas otrajai sezonai vajadzēja startēt jau aprīļa mēnesī, tomēr Biķernieku trasē notiekošie vērienīgie rekonstrukcijas darbi ir ieviesuši izmaiņas pasākuma kalendārā.

  Plānots, ka pirmais Minišosejas treniņš varētu notikt 16. jūlijā leģendārās Rīgas trases moto aplī. Pirms sezonas, Minišosejas rīkotāji dalībniekiem un visiem interesentiem rīko informatīvus bezmaksas seminārus, kurus vadīs pieredzējušais autosportists Jānis Vanks. Semināros, būs iespēja uzzināt kā uzvesties trasē, kāda ir trases tiesnešu un karogu funkcija trasē, tāpat Jānis Vanks pastāstīs, kas notiek ar automašīnu atrodoties trasē, kā mainās spiediens riepās, kā pareizi bremzēt un daudzas citas topošajiem autosportistiem noderīgas lietas.

  ReklāmaAdvertisement

  “Minišoseja tiek pozicionēta kā pirmais solis autošosejā, jo te var piedalīties ar jebkuru auto. Šeit var attīstīt braukšanas iemaņas, izkopt sacīkšu trajektorijas vai vienkārši gūt pamatīgu adrenalīna devu. Šis ir tautas autosports,“ komentē Eduards Kalve, Minišosejas sacīkšu organizētājs.

  Šogad veiktas izmaiņas automašīnu iedalījumā klasēs, klases pielīdzinātas Nacionālās klases sacensībām, lai dalībniekiem būtu vieglāk spert nākamo soli autosportista karjeras attīstībā un piedalīties Latvijas čempionātā. Tāpat pieņemts lēmums atsevišķā klasē nodalīt automašīnas, kas aprīkotas ar drošības karkasu.

  Minišosejas otrajā sezonā tiks saglabāts pasākuma formāts – braucieni notiks darba dienu vakaros no plkst.: 19:00 un ilgs līdz 21:00, nepieciešamības gadījumā pasākuma laiks var tikt pagarināts. Visi Minišosejas posmi arī šogad notiks Biķernieku trasē, katram posmam tiks izmantota savādāka trases konfigurācija, kas sacensības padarīs interesantākas ikvienam dalībniekam.

  Šīs sezonas Minišosejas seriāla galveno balvu – “OPC Performance” apmācības Dudenhofenes Testu centrā Vācijā piedāvā Opel autorizētais dīleris “Auto Blitz” sadarbībā ar “Hertz” auto nomu. Reālās dzīves ceļi no grants seguma līdz ātrgaitas lielceļiem – speciāli ekstrēmās autovadīšanas kursi un pasaulē atzīti braukšanas eksperti. Opel izmēģinājumu centrs Dudenhofenā, Vācijā, piedāvā ideālu vietu, kur pielāgot savas prasmes OPC modeļu veiktspējas līmenim. Vienas dienas semināru un apmācības vada Joahims Vinkelhoks (Joachim Winkelhock), kurš ir vairākkārtējs DTM, BTCC, JTCC, LeMans uzvarētājs.

  Vairāk informācijas par pasākumu meklējiet www.minisoseja.lv kā arī facebook lapā www.facebook.com/minisoseja, video apskatāmi Minišosejas YouTube kanālā.

   

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Ksspars Lccis
  29.06.2015 18:39

  starp citu, ja neņem vērā lapas autoru sirdslietu – kāds sakars autospartam ar kursoru=tehnolōģijām?

  30.06.2015 10:23
  Reply to  Ksspars Lccis

  Nu, kā, auto taču ir iebūvētas visādas tehnoloģijas :)

  Edgars Labans
  01.07.2015 10:48

  Ja jau par sportu aizgāja runa, tad nevar nepieminēt arī «Spices» skrituļslidošanas maratons, 2015.gada 26.jūlijā Mārupē. Vairāk informācijas – maratoni.lv.

  ——————————————————

  SACENSĪBU NOLIKUMS

  Mērķis:

  Veicināt Mārupes novada iedzīvotāju iesaistīšanos aktīvā dzīves veidā.
  Popularizēt skrituļslidošanas sportu Latvijā.
  Paaugstināt Latvijas skrituļslidotāju meistarības līmeni.
  Veicināt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Palielināt tūristu skaitu Mārupē un Latvijā kopumā.

  Organizators:
  Sacensības organizē SIA „Alpha Baltic Sport” sadarbībā ar Latvijas Skrituļslidošanas federāciju.
  SIA „Alpha Baltic Sport”: Stabu iela 19, Rīga, LV-1011, tālr. +371 67844425, registracija@alphabaltic.lv.

  Distances:

  40-45 km Sporta brauciens.
  Dalībnieki, kas startē 40-45 km distancē, netiek pielaisti pie starta 18-25 km distancē un otrādi.

  18-25 km Tautas brauciens.

  8-12 km Ģimenes brauciens.

  Bērnu brauciens (500 – 1000 m).

  Reklāma