Web Analytics
More
  Reklāma

  Minišosejas 4. posmā nepārspēts paliek Mareks Žukurs

  Jaunākie raksti

  21.augusta vakarā Biķernieku trases moto aplī aizvadīts Minišosejas seriāla 4. posms, kurā dalībniekus priecēja sausa trase. Absolūti ātrāko laiku uzrādīja Mareks Žukurs ar Mitsubishi Evo automašīnu.

  Minišosejas 4. posmā piedalījās 37 dalībnieki, starp kuriem bija arī leģendārais rallija pilots Jānis Vorobjovs, kurš, gatavojoties gaidāmajam Rally Latvija Biķernieku trases ātrumposmam, sacensībās piedalījās ar rallija pierakstu automašīnu Mitsubishi Evo X nevis ar iepriekšējā Minišosejas treniņā redzēto, autošosejas sacīkstēm sagatavoto, pirmās sērijas BMW.

  Ātrākajā – OPEN – klasē kārtējo reizi nepārspēts un aboslūti ātrākais bija Mareks Žukurs ar Mitsubishi Evo, aiz sevis atstājot rallija vecmeistaru Juri Jevhutu un jauno talantu Tomu Lielkāji.

  Klasē ar motora tilpumu līdz 3 litriem ātrāko laiku uzstādīja Kristaps Misjuns ar BMW, kam sekoja Mārtiņš Gūtmanis un Reinis Lazdiņš. Savukārt, klasē ar motora tilpumu līdz 1.8 litriem, uzvaru izcīnīja Aleksandrs Grīva, kurš startēja ar Ģirta Daugaviņa autoHonda CRX, otrais Ģirts Daugaviņš, bet uz pjedestāla zemākā pakāpiena šoreiz Elvis Turāns.

  Lai gan Minišosejas sacensību kalendārā ir vēl 5. posms, nolikums paredz, ka, apkopojot pirmo 4. posmu rezultātus, tiks nominēti visvairāk progresējušie braucēji, starp kuriem norisināsies finālcīņa par žurnāla TopGear Latvija sarūpēto balvu – braucienu ar F1 bolīdu. 22. augusta vakarā plkst: 19:00, radio SWH raidījumā Kurbulis, tiks izziņoti izvēlētie finālsiti, kuriem 31. augustā Biķernieku trasē “Red Bull Kart Fight” ietvaros, būs jāaizvada noslēdzošie pārbaudījumi, lai noskaidrotu balvas ieguvēju. Brauciens ar F1 notiks 3. septembrī, Pērnavā, trasē “Auto 24 ring”.

  Ceturtā posma treniņus apmeklēja arī tehnoloģiju blogeris Kristaps Skutelis, kurš par savu pirmo pieredzi sacīkšu trasē bija ļoti apmierināts: “Ļoti pozitīva pieredze, jo beidzot piepildīju vienu no maniem seniem sapņiem – izbraucu (daļu) Biķernieku trases. Tagad manī mājo nemiers un vēlme atkal atgriezties tā vilinošā zaļā karoga priekšā. Bet, šoreiz jau pilnā nopietnībā mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties. Šajā sakarā liels prieks par iepazīšanos ar autošosejas sportistu Jāni Vanku, kurš palīdz uzlabot savus rezultātus ikvienam Minišosejas dalībniekam.”

  Minišoejas sezonas noslēguma treniņi risināsies 2. un 4. septembrī. Informācija par Minišosejas aktivitātēm pieejama mājaslapā www.minisoseja.lv, kā arī www.facebook.com/minisoseja lapā. Foto: Mārtiņš Lācis

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma