Pirmais un sākotnējais Samsung Galaxy S modelis saņēma par augstvērtīgu nosaukto Wolfson DAC (skaņas digitāli analogais konvertors). Kopā ar Voodoo Sound skaņas modifikāciju Galaxy S spēja sniegt vērā ņemamas kvalitātes audio atskaņošanu. Iespējams, ka šāda pieeja bija viens no Samsung Galaxy S sērijas panākumu pamatakmeņiem.

Šobrīd Wolfson DAC vairs nav sastopams Samsung viedierīcēs, bet ražotājs atkal varētu ķerties klāt melomānu auditorijai, piedāvājot Sennheiser veidotas austiņas komplektā ar nākotnes flagmaņa modeli Galaxy S6. Iepriekš līdzīgi rīkojās HTC, piedāvājot kopā ar viedtālruni iegūt Beats austiņa. Tas bija pasen, vēl pirms Beats nonāca Apple ķetnās.

Ziņu avots norāda, ka austiņas varētu būt aprīkotas ar aptX, kas ir algoritms mūzikas kompresēšanai, lai tā būtu pārsūtāma caur Bluetooth.

Reklāma

3
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
cccRūdolfs PutniņšLOOK Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
LOOK
Viesis
LOOK

Sennheiser ar Beats nav vērts pat salīdzināt, taču ja tālrunī netiek uzstādīts vērā ņemams DAC, tad skaņa vienmēr būs tikai viduvēja. Protams piespraužot Sennheiser austiņas skaņas uzlabojums pret “parastām” austiņām būs, bet būtiskāku kvalitātes lecienu varētu panākt ieliekot kvalitatīvu OPA mikreni un apkarinot ar kondensatoriem (taču tas ievērojami sadārdzinās ierīci).

Rūdolfs Putniņš
Viesis
Rūdolfs Putniņš

Kāda jēga no super kruta DAC, ja super kompresēta mūzika lidos pa gaisu un DACosies austiņās?

ccc
Viesis
ccc

Tas viss varētu normāli samsūda kluci sadārdzināt. http://en-us.sennheiser.com/earbuds-in-ear-headphones