AnTuTu ir viens no populārākajiem sintētiskās veiktspējas testiem Android viedierīcēm un uzņēmums to izmanto, lai sniegtu dažāda veida informāciju, un statistiku par veiktspējas testus veikušajām ierīcēm. AnTuTu apstiprina jau sen zināmu faktu, ka Samsung Galaxy S6 un Samsung Galaxy S6 edge ir jaudīgākie šobrīd nopērkamie viedtālruņi.

Pirmās divas vietas AnTuTu statistikā ieņem Galaxy S6 ar 67 520 un S6 edge ar 63 910 punktiem. Trešajā vietā gozējas Xiaomi Mi Note Pro. Samsung solis ar pašu veidotu procesoru Galaxy S6 flagmaņiem ir licis Qualcomm pamatīgi pasvīst. Visticamāk, Qualcomm nāksies atzīt, ka Samsung veidotais Exynos 7420 astoņu kodolu 14 nm tehnoloģijas procesors ir pārāks par neveiksmju vajāto Snapdragon 810.

Iespējams, ka esošo situāciju spēs izmainīt Qualcomm Snapdragon 820, kas savu pirmizrādi varētu piedzīvot līdz ar LG Nexus 5 (2015) iznākšanu. Šobrīd tiek mēļots, ka Qualcomm Snapdragon 820 spēs sasniegt vairāk nekā 85 500 AnTuTu punktus.

gsmarena_002

Reklāma

32
Leave a Reply

avatar
5 Comment threads
27 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
Deace DuckKristaps SkutelisDeace DuckdavfreimDeace Duck Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
x
Viesis
x

papagaiļu skaitīšana turpinās )

davfreim
Viesis
davfreim

Ir bezjēdzīgi rakstīt par sintētiskajiem testiem, bet ignorēt to, ka iPhone 6 ir pārāks realitātē, bet vieglāk jau ir neiedziļināties lietās un jo vairāk viss jo labāk ne?

http://photos.appleinsidercdn.com/gallery/13546-8437-Screen-Shot-2015-07-11-at-112753-AM-l.jpg

Ksspars Lccis
Viesis
Ksspars Lccis

Nu kamooon, neapnīk??? Man Tev ir konkrēc jautājums – vai esi pamēğinājis pac veikt kādu rindu vienādu darbību? Side by side tā teikt? Jā, nē??? Tev aifons ir ooooooo , nu i dievs ar Tevi. Aifons ir ļoti ātrs vienas darbības ietvaros jo tā multitaskings ir nedaudz nosacīts. Bet ir patiesība, ka truli rīkojoties ar androīd var panākt, ka tas reāli bremzē. Bet zini, man kolēģim normāls dators darbā bet velkas tā kā slims zirgs. Es iesmeju… Viņš vienkārši tur 20 nevajadzīgus logus vaļā, temporary failus nav tīrījis 5 gadus. Ja mēs tagad uzmeatu uz galda savus telefonus, es tev… Read more »

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

:)

dffdf
Viesis
dffdf

jā, ja žiguli vel ferrari, tas var ielikt lamborghini :D nevienam average useram nav vēlmes krāmēties ar desmitiem appu, lai telefons strādātu kā aifons strādā no kastes izņemts

davfreim
Viesis
davfreim

Bildē ir performance uz taviem andoidiem un uz iPhone spēlējot tieši tās pašas spēles, ko tu no tā nesaproti? Kā jau teicu ir aplami ticēt tikai skaitļiem un kodolu un RAM daudzumam, bez normāla softa tas neko nedod.

Ksspars Lccis
Viesis
Ksspars Lccis

Da pričom tur spēles, kas tas ir smartfons vai spēļu konsole? Tu eai bērns vai aizkavējies bērnībā? Tu lasīt māki? Izlasīji ko es uzrakstīju? Vari vnk atbildēt – pats esmu/ neesmu salīdzinājis??? Es Tev varu arī sameklēt internetā video, kur stīvs džops sēž ar dievu uz viena mākoņa. Kas no tā, labāks strouks tev būs???

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Kas tas par uzbraucienu? Ja ierīce spēj darbināt spēles, tad ir nevietā pārmetumi par to, ka tās lietotājs izvēlas izmantot šādas aplikācijas.

Ksspars Lccis
Viesis
Ksspars Lccis

Tas nav uzbrauciens, Kristap, kamōōōn… kāpēc par lietām nevar runāt pēc būtības? es esmu runājis ar duci cilvēku kas bļauj slideno par saviem aifoniem un neviens jau pāris gadus NAV turējis rokā nevienu normālu aifonu. Balstīt kaut kādus apsvērumus uz internetā sagrābstītiem viģikiem, manuprāt, ir tizli. Tas tikai izsauc negatīvu reakciju un vēlmi aifonus saukāt par aitufoniem, to lietotājus par aitām. Aifons ir kruts, gīts, ar saviem plusiem un mīnusiem (kā jau visi) un drusku pārcenots.

Krišjānis G
Viesis
Krišjānis G

“es esmu runājis ar duci cilvēku kas bļauj slideno par saviem aifoniem un neviens jau pāris gadus NAV turējis rokā nevienu normālu aifonu.” ???? ???

Ksspars Lccis
Viesis
Ksspars Lccis

:D paldies, izlaboju :D

davfreim
Viesis
davfreim

Un tu redz fanojot par andoîdu neredzi, ka jaunie andoid ir dârgāki pat par iPhone, par piemèru ņemu jauno HTC un arī tos pašus Samsun flagmaņus. Un kāpēc skatīties spēles, jo tās noslogo gan procesoru gan grafiku un kā redzi, ka andoīdi realitātē atpaliek, bet sintētiskajos testos itkā ir labāki un par benčmarkiem priecājas tikai andoīdisti, man vienalga, kurā vietā būtu iPhone, jo reāli zinu, kāds ir performance, bet tie paši jaunie Snapdragoni krutāki pārkarst un jēga nav, jo ieslēdzas bremze, kad pārkarst, tāpēc tas pats snapdragons 820 ir jaunajā LG, jo reāli no jaudīgāka neesot jēga, vismaz tā sakot… Read more »

gggg
Viesis
gggg

isheep dāvis atkal uzdevumu augstumos, malacis

Frants
Viesis
Frants

davfreim, iebāz savu iphone sev labi dziļi – tas ir krāniņa pagarinātājs,nevis viedtālrunis !

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Tas gan nav jauks komentārs

x
Viesis
x

varētu teikt – kontrproduktīvs komentārs

Frants
Viesis
Frants

Protams,ka nekā jauka, vienkārši kaitina tie zīmuļi ar saviem sifoniem !
Tak pārrēkties var par tiem idiņiem – izziņos jaunā modeļa iznākšanas datumu, nedēļām gulēs teltīs pie veikaliem,lai tikai nopirktu ātrāk, pasakiet vēl,ka viņi nav slimi !

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Nu, come on. Fanātu pietiek visu platformu nometnēs un skaļākie bļāvēji ir kaitinoši neatkarīgi no savas platformas vai ierīces izvēles. Nevajag ieslīgt galējībās un labāk pieturamies pie argumentētiem viedokļiem. Sarunāts?

Deace Duck
Viesis
Deace Duck

Var mērīties ar papagaiļiem vai skaitīt kodolus, bet reālajā dzīvē visās cenu kategorijās WP price/performance iekabina gan i gan adrīša produktiem

davfreim
Viesis
davfreim

Price/performace ziņā jā, bet diemžēm uz WP nav aplikāciju :/ bet aplikācijas ir ļoti svarīga lieta :)

Man arī patīk WP, bet diemžēl aplikāciju trūkums ir manāms, ir bakstītas Lumias, diezgan ērtas, OS arī diezgan saprotams.

Ksspars Lccis
Viesis
Ksspars Lccis

Da sūds par aplikācijām… Kronis visam ir wp skaļuma regulēšana :D 19tais gadsimts.

x
Viesis
x

Kas tur ar skaļuma regulēšanu?

biju patīkami pārsteigts, ka skaļums regulējas sarunas laikā ar nobloķētu ekrānu.

Ksspars Lccis
Viesis
Ksspars Lccis

Tas bija par tto kā tiek menedžēts zvana skaļums tipa zvans vibro klusums utt

x
Viesis
x

Sākumā bija auksta dušā, meh, kur ir profili. Pēc tam izrādījās, ka bez tiem var mierīgi iztikt, pagriez uz 0 – būs vibro, controlpanelī divu kustību attālumā ir bezzona. Saprotu, ka kādam ir citas vajadzības, bet esmu lieliski adaptējies.

Ir divas pieejas – vilkt līdzi visu mantību un tracināties par to kā nav un otra – izmantot to, kas pieejams uz vietas. Acīmredzot, arī cilvēki ir dažādu tipu. Nu, ražotājiem no tā rodas jaunas iespējas.

Ksspars Lccis
Viesis
Ksspars Lccis

tur jau ir tā nelaime, ka ir ļoti maz tā visa, kas “ir uz vietas”… Man gribas siltu dušu. Man negribas neko spaidīt lai izslēgtu skaņu. Man gribas lai telefons pats apklust desmitos vakarā līdz septiņiem, bet mani var sazvanīt noteikts cilvēku skaits kurus es izvēlos – draudzene, bērni utt. Nu es saprotu, ka var gulēt telti un apmazgāties strautiņā – bet man patīk silta vanna… Bet ir lietas, ar ko es nevaru samierināties, lai kā man patiktu lumias un wp – pilnīga business nepiemērotība: faili dzīvo prgogrammās: es nevaru epastu pārsūtīt piekabinot dažādus failus klāt. es nevaru ātri apskatīties… Read more »

x
Viesis
x

MS ir pamanījies visu sajāt, iebāžot QH nevis corē, bet cortanā, kuras LV vēl nav un lai dabūtu uzreiz un tagad, jāliek US reģions :(

Deace Duck
Viesis
Deace Duck

Tas ir visu lielo ražotāju niķis – vispirms nodrošināt lielos tirgus. Gan ar produkciju gan ar softu. Klasisks vispārzināms piemērs tas pats iPhone- vispirms US un UK, pēc tam vidēji svarīgi tirgi, pēc tam pārējie. latvijā tas pats iPhone legāli nonāk labākajā gadījumā pusgadu pēc iznākšanas. Bet vai tad ar to pašu nelaiķa Nokia bija savādāk? Piegādes gāja uz visu pasauli, Latvijai kaut kas tika tikai tad, kad pirmais bums norima. Priekš tiem nepacietīgajiem kuriem vienmēr vajag visu jauno un aktuālo, strādāja un strādā tie kas visu aktuālo ievelk no citurienes

Deace Duck
Viesis
Deace Duck

Vai ne? Ksspars ja nekas nepalīdz reizēm pirms skaļi bļaut ka viss ir slikti ir derīgi palasīt user manual. Iespējams arī nedaudz pārskatīt pieradumus, jo dažas lietas uz WP saucas savādāk un atrodas neierastās vietās. Bet tā praktiski visi tavi pretargumenti neatbilst patiesībai. Vienīgais kam varu piekrist ir fakts par Cortanu un tas ka joprojām samērā daudzi uzņēmumi savas specifiskās lietotnes neizstrādā priekš WP. Priekš trešās populārākās mobilās OS. Šeit gan mauprāt pie vainas pats MS pēdējā laižot kaudzi lētu Lumia un praktiski nekā vidējā un premium segmentā. Kaut gan iespējams ka tāda ir apzināta MS stratēģija, visas pūles koncentrējot… Read more »

vilnis salenieks
Viesis
vilnis salenieks

WP faili jau sen nedzīvo programmās un epastiem var piekabināt kādus failus vien vajag – internetbanku aplikācijas gan ne visas bankas ir izstrādājušas..

Deace Duck
Viesis
Deace Duck

Jautājums no citas operas: kas tā herņu, ka šeit šobrīd rāda 30 komentārus, bet pirmajā lapā 10??

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Lai lapa maksimāli ātri vērtos vaļā, mēs izmantojam vairākus kešinga mehānismus un to blakne ir tas, ko pieminēji. Pirmā lapa atjaunojas retāk (piemēram, kad tiek publicēts kāds jauns raksts) nevis katru reizi, kad tā tiek pieprasīta no servera. Tāpēc šobrīd ir situācija, ka var atšķirties komentāru skaits.