web analytics

Galaxy S6 niecīgie pārdošanas apjomi liek samazināt viedtālruņa cenu

Jaunākie raksti

DPD Latvija brīdina par krāpniekiem, kas mēģina izkrāpt norēķinu karšu datus

DPD Latvija vērš uzmanību uz jaunu krāpniecības shēmu un brīdina par krāpniekiem, kas uzņēmuma vārdā mēģina izkrāpt iedzīvotāju norēķinu...

Revolut laiž klajā iegādes risinājumu Latvijas uzņēmumiem

Īstenojot savu mērķi nodrošināt iespēju visus uzņēmumiem būtiskos aspektus pārvaldīt vienuviet, Revolut Business šodien paziņoja par jaunā iegādes risinājuma...

Kursors.lv izmēģina Shipzee servisu – Apple MagSafe lādētājs pēc pusotra mēneša gaidīšanas

Novembra beigās, kad Amerikā atzīmē Pateicības dienu un norisinās “Melnās piektdienas” jeb Black Friday atlaižu un iepirkšanās trakums, Latvijā sevi ar...

Xiaomi Mi Band 6 varētu tikt pie GPS, SpO2 sensora un Amazon Alexa atbalsta

Tīmeklī uzieta gaidāmās Xiaomi Mi Band 6 fitnesa aproces programmatūra, kas norāda uz vairākiem ilgi gaidītiem uzlabojumiem. Parasti Xiaomi...

Volkswagen pārsniedz Eiropas CO2 emisiju mērķus un Baltijā kļūst par elektroauto tirgus līderi

Saskaņā ar sākotnējiem datiem Volkswagen pasažieru automašīnu segmentā radījis par aptuveni sešiem miljoniem gramu mazāk CO2 nekā to pieprasa...Samsung pēdējā ceturksnī nav izdevies piepildīt pašu izteiktās Galaxy S6 pārdošanas prognozes. Ieņēmumi ceturkšņa laikā krituši par 4% līdz 5.9 miljardiem dolāru. Mobilo ierīču divīzijas ieņēmumi bija 2.4 miljardi dolāru, bet pagājušā gada šajā pašā periodā tie bija 3.8 miljardi dolāru. Kamēr Apple iPhone uzrāda milzīgus pārdošanas apjomus, Samsung ir sajaucies pats savos produktos, jo Galaxy S6 pārdošanas apjomi ir mazi un rada pārpalikumus, kamēr Galaxy S6 edge ir neplānoti lieli un viedtālruņi nav pieejami pietiekamā skaitā.

Samsung grasās atbilstoši “pielāgot” (lasi – pamatīgi nolaist) cenu Galaxy S6 un arī Galaxy S6 edge modeļiem. Analītiķi lēš, ka Samsung pēdējā ceturksnī pārdevis par aptuveni 3 miljoniem mazāk Galaxy S6 viedtālruņus, nekā tika plānots, tie krāj putekļus noliktavās. Tiek pieļauts, ka jau 13. augustā Samsung izziņos divus jaunus modeļus – Galaxy Note 5 un lielāka izmēra Galaxy S6 edge Plus, tāpēc steidzami jātiek vaļā no vecajiem noliktavu krājumiem.

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Dairis Jankovskis

Bildē sākotnēji izskatījās “Goodbye S6” nevis Galaxy S6

Jānis

Ja S6 būtu maināmā baterija un SD kartes slots – tad viņiem ar pārdošanas apjomiem nebūtu problēmas

judenknochlein

Droši vien ka tā arī ir.

Paskatīsimies, kāds tad galu galā būs Note 5. Ja tiešām tik pat “apgraizīts” kā S6, tad bye bye Samsung. Iespēja pacelties tiek dota LG.

Kristaps Skutelis

Man šķiet, ka kaut kur lasīju baumas, ka Note 5 (tāpat kā Galaxy S6) paliks bez microSD atmiņas slota un maināmas baterijas. Man gan tas šķiet mazliet savādi, ņemot vērā, ka Note sērija tomēr ir diezgan specifiskas ierīces šaurākai power users auditorijai. Bet nu jau vairs nav ilgi jāgaida līdz ierīces prezentācijai.

Bils

Manuprāt S6 bija lieks, pietiktu ar S6 Edge. Kurš var atļauties S6, tam pietiks arī priekš Edge.
Man jau prieks, tā kā eju pa pāris gadiem no S;S3;S5, tad biju plānojis gaidīt S7… Nu redzēs Edge cenu, varbūt, ja tik ir DUOS.

Krotow

Lai vispirms iedod iespēju atķeksēt preinstalēto drazu aparāta aktivēšanas un Factory reset laikā. Jaunie Samsung aparāti ir vienkārši skarbs bloata tusiņš.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: