Samsung pēdējā ceturksnī nav izdevies piepildīt pašu izteiktās Galaxy S6 pārdošanas prognozes. Ieņēmumi ceturkšņa laikā krituši par 4% līdz 5.9 miljardiem dolāru. Mobilo ierīču divīzijas ieņēmumi bija 2.4 miljardi dolāru, bet pagājušā gada šajā pašā periodā tie bija 3.8 miljardi dolāru. Kamēr Apple iPhone uzrāda milzīgus pārdošanas apjomus, Samsung ir sajaucies pats savos produktos, jo Galaxy S6 pārdošanas apjomi ir mazi un rada pārpalikumus, kamēr Galaxy S6 edge ir neplānoti lieli un viedtālruņi nav pieejami pietiekamā skaitā.

Samsung grasās atbilstoši “pielāgot” (lasi – pamatīgi nolaist) cenu Galaxy S6 un arī Galaxy S6 edge modeļiem. Analītiķi lēš, ka Samsung pēdējā ceturksnī pārdevis par aptuveni 3 miljoniem mazāk Galaxy S6 viedtālruņus, nekā tika plānots, tie krāj putekļus noliktavās. Tiek pieļauts, ka jau 13. augustā Samsung izziņos divus jaunus modeļus – Galaxy Note 5 un lielāka izmēra Galaxy S6 edge Plus, tāpēc steidzami jātiek vaļā no vecajiem noliktavu krājumiem.

Reklāma

6
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
KrotowKristaps SkutelisjudenknochleinBilsJānis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Dairis Jankovskis
Viesis
Dairis Jankovskis

Bildē sākotnēji izskatījās “Goodbye S6” nevis Galaxy S6

Jānis
Viesis
Jānis

Ja S6 būtu maināmā baterija un SD kartes slots – tad viņiem ar pārdošanas apjomiem nebūtu problēmas

judenknochlein
Viesis
judenknochlein

Droši vien ka tā arī ir.

Paskatīsimies, kāds tad galu galā būs Note 5. Ja tiešām tik pat “apgraizīts” kā S6, tad bye bye Samsung. Iespēja pacelties tiek dota LG.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Man šķiet, ka kaut kur lasīju baumas, ka Note 5 (tāpat kā Galaxy S6) paliks bez microSD atmiņas slota un maināmas baterijas. Man gan tas šķiet mazliet savādi, ņemot vērā, ka Note sērija tomēr ir diezgan specifiskas ierīces šaurākai power users auditorijai. Bet nu jau vairs nav ilgi jāgaida līdz ierīces prezentācijai.

Bils
Viesis
Bils

Manuprāt S6 bija lieks, pietiktu ar S6 Edge. Kurš var atļauties S6, tam pietiks arī priekš Edge.
Man jau prieks, tā kā eju pa pāris gadiem no S;S3;S5, tad biju plānojis gaidīt S7… Nu redzēs Edge cenu, varbūt, ja tik ir DUOS.

Krotow
Viesis
Krotow

Lai vispirms iedod iespēju atķeksēt preinstalēto drazu aparāta aktivēšanas un Factory reset laikā. Jaunie Samsung aparāti ir vienkārši skarbs bloata tusiņš.