Pāris gadus atpakaļ Samsung koncentrēja spēkus un idejas nepareizā virzienā, uz ilgāku laiku pataisot sevi par apsmieklu, jo smagnējā Samsung TouchWiz saskarne padarīja viedtālruņus lēnus un to darbība nebija plūdena. Par laimi, Samsung visai veikli aptvēra, ka saskarne nestrādā kā gaidīs un pēdējie TouchWiz labojumi to ir padarījuši veiklāku.

Nesen baumas norādīja uz iespējamu Samsung un Google sadarbību TouchWiz saskarnes ātrdarbības un resursu ekonomijas uzlabošanā. Protams, Google saprot, ka Samsung ir lielākais Android nometnes karognesējs, tāpēc TouchWiz tālāka sakārtošana ir arī Google interesēs. Daudzviet tiek minēts, ka absolūti lielākā daļa Android ierindas lietotāju iebalsotu TouchWiz par Android pamata saskarni, jo nekad mūžā nav redzējuši Nexus viedtālruni ar tīru Android.

Pagaidām nav zināms, kad Samsung Galaxy S6 saņems Android 6.0 Marshmallow jauninājumu, tomēr jau šobrīd ir iespēja ieskatīties tās saturā. Marshmallow jauninājumu pirmie saņems Galaxy Note5 un Galaxy S6 edge+ modeļi, pēcāk arī standarta izmēra Galaxy S6 un Galaxy S6 edge. Pēdēji pie jauninājuma tiks Galaxy Note 4 un Galaxy Note Edge.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma

4
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KrotowMārtiņš OsisMaris LaudamsPauls.A. Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Pauls.A.
Viesis
Pauls.A.

Tauch wiz saskarne gan ir uzlabojusies visai minimāli.Tās ātrums ir uzlabojies tāpēc ,ka tiek izmantotas labākās komponentes ātrs cietais disks -atmiņa ar lielākiem lasīšanas un rakstīšanas ātrumiem un jaunākās paaudzes tipa rams.Turklāt daudzas aplikācijas lai būtu ātrāka to palaišana strādā fonā piem. kamera.Samsung varētu taisīt saskarni tādu atturīgāku -minimālistiskāku kā tīram android un kas gribētu varētu ielādēt bezgaumīgos motīvus.

Krotow
Viesis
Krotow

Klau, nejauc bumbierus ar burkāniem. Telefonos un planšetēs nav cietā diska. Tur ir datiem paredzētā pārrakstāmā atmiņa, kas izliekas par SD karti un pēc darbības ir tuva datoros pie USB ligzdas spraužamajai zibatmiņai.

Maris Laudams
Viesis
Maris Laudams

Par ko bija šis raksts? Un ar ko atšķiras no raksta par to, ka Google uzlabota TouchWiz?

Mārtiņš Osis
Viesis
Mārtiņš Osis

Tīri vizuāli neredzu nekādu atšķirību. (notification pull-down screenshots tikpat labi var būt kāda no themes)