Reklāma

Apple iOS 8 piecu dienu laikā apsteidz Android KitKat izplatību

Jaunākie raksti

Google ierobežo Google reklāmas iespējas Android ierīču mērķauditorijas atlasē

Mobilo tālruņu lietotnes pastāvīgi apkopo datus par saviem lietotājiem. Uzņēmums Google ir paziņojis par dažām jaunām funkcijām, kas ļaus...

AOC Q27V4EA monitora apskats – beidzot kaut kas darbam un atpūtai budžeta klasē

Lai nebūtu tā, ka te apskatām tikai pašus trakākos un dārgākos gadžetus, speciāli palūdzu mums atsūtītu kaut ko jēdzīgu...

Corning jaunais Gorilla Glass sargās viedtālruņu kameru objektīvus

Corning izziņojis jauna tipa aizsargstiklus, kas paredzēti tieši viedtālruņu kameru sargāšanai no skrāpējumiem. Vienlaikus jaunie Gorilla Glass with DX...

Sākot no 2022. gada visi iPhone modeļi būs aprīkoti ar 5G savienojumu

Apple, kā ierasts, bija principā kā pēdējais lielais viedtālruņu ražotājs, kas savās ierīcēs sāka piedāvāt 5G savienojumu. Kā ziņo...

Plastiskās mikroshēmas varētu ļaut internetam pieslēgt jebkuru produktu

Mūsdienās mēs visu laiku ikdienā dzirdam terminu mikroshēmas, kas ir iebūvētas dažādās lielākās un mazākās elektronikas ierīcēs, taču tagad...

Kopā ar iPhone 6 un iPhone 6 Plus iznāca arī Apple iOS 8 operētājsistēma. Jau piecu dienu laikā iOS 8 savās Apple viedierīcēs uzstādījuši ceturtā daļa lietotāju. Nieka piecas dienas bija nepieciešamas, lai iOS 8 iedzīvotos 25.95% saderīgo iPad un iPhone. Šis apjoms nav nekas, kad to salīdzina ar 48.41% iOS 7 un 41.07% iOS 6 uzstādīšanas tempiem pirmajās piecās dienās. Šie dati nav Apple oficiāli sniegtie, bet tos savācis Fiksu.

Lai arī lietotāju aktivitātes kritums ir ievērojams, tomēr jāatgādina, ka kopš iOS 6 un iOS 7 iznākšanas ir pārdotas miljoniem jaunas Apple viedierīces.

Apple var daudz ko pārmest, bet laicīgi jauninājumi ir viens no iOS stūrakmeņiem. Protams, Android lauciņā arī ir daži izņēmumi (Nexus, nu jau arī Motorola), kas piedāvā pietiekami laicīgus operētājsistēmas jauninājumus, bet tie ne tuvu nav Apple apjomos. Iepriekš rakstīju, ka Android 4.4 KitKat izplatība ir sasniegusi gandrīz 25%. Ko iOS 8 sasniedza piecās dienās, to Android 4.4 KitKat (izlaists 2013. gada 31. oktobrī) sasniedza desmit mēnešos un 22 dienās.

ios8_usage_fiksu
iOS uzstādīšanas apjomi (stundās pēc iznākšanas)

Reklāma

15 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
15 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Jā, būtu interesanti to salīdzināt vismaz aptuvenos, bet reālos skaitļos. Citādi, taču, tas nav objektīvi, jo 40% iOS7, varbūt ir vienāds ar 30% iOS8.

Es labpraat redzeetu kopeejo statistiku starp visaam mobilo os izstraadaataaju – atjauninaajuma politikas.

šitā gan ir plika dračīšana ar cipariem. Tāpat, kā tie 10 miljoni nopirkto telefonu. Ja kāds draudzējas ar matemātiku – 10 miljoni ietverti tajos 25%, vai ne? Plus vēl visi tie kas apdeitojas? Kāds to var ar prātu atšķetināt?

Turklāt apple gadījumā neviens nevar pārbaudīt šo ziņu ticamību. Tikpat labi viņi var paziņot, kā pārdevuši 100 miljonus aparātu.

Nu un?
Cik ierīces izlaidis Apple pēdējo 2 gadu laikā? Piecas.
Cik ierīces izlaidis Samsung, LG, Sony, HTC u.c. ar Android pēdējo 2 gadu laikā? 1342 dažādas ierīces.
Nav gluži viens un tas pats, vai ne? Jānodrošina gan iekārtas testēšana, gan updeiti pašu softiem, gan supports lietotājiem.

Aha, lielais izlaisto ierīču zoodārzs ir vienlaicīgi Android spožums un posts.

Kitkat būtu krietni vairāk ierīču ja visas firmas atjaunotos līdzi laikam. Apple šeit vienkāršāk – pēdējo 4 gadu modeļiem dod iOS8, saprotams, visi ņem jaunāko update. :) Nedomāju ka kāds uz Jelly Bean, vai pat Gingerbread sēdētu ja būtu iespēja migrēt uz KitKat. :>

da ko jūs ņematies! 90% ierindas cilvēkiem ir pilnīgi pofig – džindžerbreds vai kitkats. vai dželībīns. Eplam vnk agresīvāk piedāvā uztaisīt to apdeitu. Pavaicājiet līdzcilvēkiem – kāda viņiem softa versija… būsiet pārsteigti, garantēju!

Bet tur jau tā lieta, ja Android ierīcēm visi Samsung, Lg, HTC utt… izdotu updates, un par tiem bļaustītos pie notifikācijām, tad Apple tagad īsti nevarētu plātīties.

Apple apdeiti ir viegli, arī mans tēvs, kuram no tehnoloģijām zināšanas tādas, ka zina izdarīt, to ko vaag, par pārējo īpaši neinteresējas, varēja viegli uzlikt apdeitu un pat to izdarīja pirms es paspēju savu telefonu apdeitot :)

Apple apdeiti ir viegli, bet Androidam tie ir automātiski! :)

Jā, es arī domāju, ka atjauninājumu uzstādīšana nav sarežģīts process ne Apple, ne Android ierīcēm. Problēma jau pa lielam tajā, ka Android ierīcēm tie ir diezgan nepieejami.

Nav jau grūti taisīt atjauninājumus 2-3 telefoniem! :)
Ja Apple būtu tik daudz telefonu modifikāciju, kādas ir Android tālruņiem, ar tiem atjauninājumiem arī nebūtu tik fiksi! Turklāt Kit Kat nevar uzstādīt uz veciem vai lētiem dzelžiem.

Tieši par to arī runa. Tas ir Apple pluss, ka netiek izlaisti gaziljons produktu, ko pēc tam nevar uzturēt.

Informācija ar nulles vērtību. Reālam salīdzinājumam jāzina kopējais šobrīd lietoto iekārtu skaits ar Android KitKat un iOS8 visā pasaulē. Citādi tāda ciparu ripināšana vien ir. Protams, ka iOS8 pirmajās dienās pēc iznākšanas ir ļoti liels lietošanas pieaugums, jo tiek atjaunotas arī jau esošās iekārtas ar vecākām iOS versijām. Android gadījumā pēc KitKat jauninājumiem notika tas pats.

Reklāma
Reklāma
Reklāma