Quantcast
More
  Reklāma

  Viedo rokaspulksteņu smagsvars Kairos strādās arī ar WP 8.1 viedtālruņiem

  Jaunākie raksti

  Kā jau zināms, tad viedie rokaspulksteņi ir pēdējā laika aktuālākā mantiņa portatīvās elektronikas ražotājiem, un arī daļai lietotāju. Un jāteic, ka bieži vien tās lietošana ir pat ieteicama. Īpaši, ja jūsu viedtālrunis ir no planšteveidīgo pasugas ar milzonīgu ekrānu. Un kā jau ierasts, tad iOS un Android operētājsistēmu viedtālruņiem šo pulksteņu daudz, bet WP lietotājiem izvēles nekādas, vai ļoti maz. Taču ir pozitīvas ziņas arī šajā laukā.

  Ārkārtīgi ambiciozais viedo rokaspulksteņu projekts, kuram dots nosaukums Kairos, ir apliecinājuši, ka viņu pulksteņi strādās ar visām trim populārākajām mobilajām OS. Apliecinājumu e-pasta vēstules veidā šim faktam ir saņēmis vietnes Mobility Minded redaktors.

  email1-600x291

  Kairos rokaspulkstenis sevī apvieno mehānisko pulksteni un viedās funkcijas. Tas notiek pateicoties speciālam ekrānam, kurš novietots virs rokaspulksteņa ciparnīcas. Pagaidām Kairos rokaspulksteņi atrodas izstrādes stadijā, un tos var iepriekš pasūtīt. Veicot to līdz 1. jūlijam ir iespēja ietaupīt 50% līdz 60% no pulksteņa cenas, un samaksāt „tikai” $499. Pilnā pulksteņa cena, kad tas nonāks pārdošanā šī gada beigās vai nākamā sākumā, būs aptuveni $1199.

  [youtube http://www.youtube.com/watch?v=ndycU_dUHNQ&w=640&h=360]

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  NTW
  27.05.2014 14:38

  Gala cena ir $549. Piegade ir $50, bet nez cik shamam bus muitas nodoklis. Meginasu iekljauties atlikushajas dienas un pasutiit, kamer pa leto.

  Kursors.lv
  27.05.2014 14:47
  Reply to  NTW

  Forši! Ziņo kā veiksies ar ierīces saņemšanu un lietošanu. Lai izdodas!

  Reklāma