Web Analytics
More
  Reklāma

  “Microsoft Flight Simulator” jaunāko versiju spēlē jau 15 miljoni spēlētāju

  Jaunākie raksti

  Pēcsvētku nedēļas sākumā Microsoft sociālajā tīklā X paziņojis, ka simulatora “Microsoft Flight Simulator” jaunāko versiju ir spēlējuši 15 miljoni spēlētāju.

  Jaunākā spēles versija tika izlaista 2020. gadā un šo četru gadu laikā izstrādātāji Asobo Studio to ir regulāri papildinājuši ar dažādiem uzlabojumiem. Tas ļāvis sasniegt šo zīmīgo virtuālo pilotu skaitu, un pavisam nesen tika oficiāli izziņota arī jaunā “Microsoft Flight Simulator 2024” galvenā spēle. Jāpiezīmē, ka 10 miljonu spēlētāju robeža tika sasniegta 2022. gada izskaņā.

  Reklāma

  Šie 15 miljoni spēlētāju virtuālajās debesīs ir veikuši vairāk nekā vienu miljardu lidojumu, kas ir aptuveni 67 lidojumi vienam spēlētājam. Jāsaka gan, ka 15 miljonu spēlētāju robežas sasniegšana nenozīmē, ka ir pārdoti 15 miljoni spēļu kopiju, jo daļa no tiem “Microsoft Flight Simulator” spēlējuši caur Game Pass abonēšanas servisu.

  Gaidīsim jauno spēles versiju, un redzēsim, cik gan veiksmīga būs tā, bet redzams, ka simulatoru tipa spēles joprojām ir ļoti pieprasītas un aktuālas.

  AvotsKitguru
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma