Web Analytics
More
  Reklāma

  Ferrari pirmais elektriskais auto maksās vairāk nekā pusmiljonu eiro

  Jaunākie raksti

  Ferrari mašīnas nav lētas un tām tādām arī nav jābūt – itāļu superauto ražotājs arvien vairāk tuvojas sava pirmā elektroauto laišanai tirgū, bet cena būs kā jau ekskluzīvai mantai pienākas – ap 500 tūkstošiem eiro, ziņu aģentūrai Reuters pastāstījis Ferrari pietuvināts avots.

  Plānots, ka mašīnas pirmizrāde notiks nākamā gada beigu daļā un Ferrari acīmredzami ir pārliecināti, ka viņu mašīnai atradīsies pircēji arī par šādu cenu. Ražotājs arī gatavojas atklāt rūpnīcu, kur šis auto tiks ražots.

  Jaunā rūpnīca atradīsies turpat netālu no Ferrari mājvietas Maranello pilsētā un tā sniegs potenciāli ievērojamu ražošanas jaudu pieaugumu – ja līdz šim Ferrari varēja saražot nepilnus 14 tūkstošus mašīnu gadā, tad jaunā rūpnīca sniegs iespējas kāpināt apjomus līdz 20 tūkstošiem vienību. Ferrari tur var ražot mašīnas ar dažādiem jaudas agregātiem, tostarp ar iekšdedzes dzinējiem. Izskan informācija, ka agrīnā izstrādes posmā ir nonācis otrais Ferrari elektriskais modelis.

  Slavenais itāļu autoražotājs nodemonstrējis spēju uzņemties drosmīgus lēmumus, uzsākot sava pirmā krosovera Purosangue ražošanu. Tas auto izrādījies ļoti veiksmīgs, kas Ferrari dod papildus argumentus, sperot jaunus soļus iepriekš neiepazītās teritorijās.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
  22.06.2024 12:04

  Nu padārgs gan…

  Bats
  23.06.2024 00:01

  Par to drosmi ražot krosoveru smieklīgi.

  Reklāma