Web Analytics
More
  Reklāma

  „Bite grupa” ir noslēgusi obligāciju emisiju teju 1 miljarda eiro apmērā

  Jaunākie raksti

  Baltijā vadošā telekomunikāciju un mediju grupa „Bite grupa” ir veiksmīgi emitējusi 920 miljonu eiro obligācijas starptautiskajos tirgos. Šī ir līdz šim viena no lielākajām emisijām ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstīs.

  “Tikai trīs dienu laikā esam starptautiskajos tirgos izplatījuši vēsturē lielāko obligāciju emisiju – investori piešķīruši „Bite grupa” gandrīz 1 miljardu eiro. Tādējādi lielākie globālie investori izrāda pārliecību ne tikai par mūsu grupas aktivitātēm, visu grupas uzņēmumu biznesa modeļa ilgtspējību, bet arī par nākotnes perspektīvām,” ir pārliecināts „Bite grupa” izpilddirektors Pranas Kuisis.

  Reklāma


  Pēc P. Kuisis domām, „Bite grupa” pierāda par neatbilstošām ik pa laikam pastāvošas bažas par Latviju un reģiona pievilcību investoriem, un, neskatoties uz ģeopolitisko vidi, „Bite grupa” atkal atvedusi uz Baltijas reģionu dažus no pasaules lielākajiem investoriem.

  „Šodien ir vēsturiska diena ne tikai mūsu biznesa grupai, tā ir vēsturiska diena Latvijai un visām trim Baltijas valstīm. Pasaules investīciju lielvalstis sūta mūsu valstīm uzticības vēstījumu. Un viņi to sūta laikā, kad pat mums pašiem trūkst mazliet šīs pārliecības. Investori rūpīgi izvēlas ne tikai uzņēmumus, bet arī reģionus – kam uzticēt akcionāru, pensiju fondu, stratēģisko investoru naudu. Tieši tāpēc šī veiksmīgā obligāciju emisija ir svarīga ne tikai „Bite grupa”, kas demonstrē ilgtspējīgu izaugsmi, bet arī Latvijas, Lietuvas un Igaunijas iedzīvotājiem,” apgalvo P. Kuisis.

  „Bite grupa” pārvalda telekomunikāciju uzņēmumus Latvijā un Lietuvā – “Bite Latvija” un “Bitė Lietuva”, kā arī TV3 mediju grupu un maksas televīziju “Go3” Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

  Jau šonedēļ, otrdien, paziņojot ziņas par gaidāmo obligāciju emisiju, „Bite grupa” izpilddirektors norādīja, ka: “Tas ir koncerna darbības rezultātu un nākotnes perspektīvu novērtējums. Mēs to uztveram kā mūsu biznesa modeļa un ilgtspējīgas izaugsmes atzīšanu. Vienlaikus tas liecina arī par uzticību visam tā dēvētajam “Jauno Ziemeļvalstu” reģionam.

  Lielāko daļu ieņēmumu no šīs rekord-obligāciju emisijas „Bite grupa” plāno izmantot esošo parādu refinansēšanai un ar darījumu saistīto izmaksu segšanai.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Gundars
  04.06.2024 19:36

  Visu izsaka pēdējais teikums. Pakampa nākošo aizdevumu, lai spētu norēķināties par iepriekšējo. Kad to dara cilvēks, tad tiek kratīts ar pirkstu – tā nav gudra finanšu pratība.
  Vot i visa attīstība. Bet jebkuru tēmu var aplaistīt ar tādu sīrupu un sanāk satriecoša preses relīze

  Reklāma