Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple iesniedz patentu salokāmajam telefonam, kas spējīgs atjaunot ekrāna pārklājumu

  Jaunākie raksti

  Uzņēmums Apple iesniedzis patentu, kas norāda uz salokāmu viedtālruni ar spēju salabot ekrānā radušās švīkas un ielocījumus. Nākotnē tas ļautu izveidot izturīgāku salokāmo iPhone modeli.

  Šobrīd esošo salokāmo viedtālruņu ekrāni ir plānāki nekā klasiskās formās telefoniem, jo tādējādi tos ir iespējams salocīt. Taču tas nozīmē papildu risku, ka šo ekrānu ir vieglāk sabojāt, kā arī tas nav tik stiklots, kas varbūt ne visiem liksies patīkams pieskārieniem. Apple ir iesniedzis savu patentu, kas varētu uzlabot potenciālo salokāmo ekrānu drošību dažāda veida ierīcēs.

  Reklāma
  Advertisement

  Telefona ekrāna augšpusē varētu būt “pašdziedinoša materiāla” pārklājums, kas ir spējīgs aizpildīt iespiedumu pat bez ārējas iejaukšanās. Citos piemēros tālrunis varētu nodrošināt siltumu, gaismu vai elektrisko strāvu uz virsmas, lai stimulētu šo labošanas procesu. Tas varētu ietvert caurspīdīgus vadītājus, kas silda displeja pārklājuma slāni, kad ierīce tiek uzlādēta vai kad lietotāji to aktivizē.

  Kā jau parasti, tas ir tikai patents, un nav teikts, ka tas vispār ieraudzīs dienasgaismu. Tomēr arvien vairāk un vairāk informācijas norāda uz to, ka arī Apple savā iekšienē strādā pie salokāmā viedtālruņa.

  AvotsGizmodo
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Profs
  23.05.2024 21:33

  totāls murgs – šādi arī tiek bremzēts progress, jo ja Jānis tiešām tādu ekrāna pārklājumu izdomās, tad neko ar to nevarēs darīt un gūt peļņu, kamēr Apple neko no tā neprot un faktiski gaida, ka kad kāds Jānis to izdomās un tad būs spiests par 100 euro pārdot savu ideju… Patentus vajadzētu piešķirt par reāli darbojošiem paraugiem – apple tādā ziņā ir izteikts anti piemērs, jo visu laiku paratizē uz citiem

  Reklāma