Web Analytics
More
  Reklāma

  iOS 18 varētu beidzot piedāvāt audio ierakstu transkripcijas iespēju

  Jaunākie raksti

  Gaidot iznākam nākamo iPhone operētājsistēmas iOS 18 versiju, parādījušās baumas, ka Apple beidzot spēs nodrošināt audio ierakstu pārveidošanu par tekstu Voice Memos un Notes lietotnēs.

  Teksta transkripciju ļoti spēcīgi ir attīstījuši Google Pixel telefoni, un tā ir viena no lietām, kas tiek izcelta šiem telefoniem. Tikmēr iPhone līdz šim šādu funkcionalitāti nepiedāvāja, taču šajā rudenī tas varētu mainīties. Voice Memos gadījumā tā būs papildu iespēja redzēt visu ierakstīto audio materiālu teksta formā, kas varētu būt īpaši noderīgi studentiem un žurnālistiem.

  Reklāma
  Advertisement

  Tikmēr Notes pierakstu lietonē šobrīd nav iespējams ierakstīt atsevišķu balss ierakstu, tāpēc tā saņems gan šādu iespēju, gan paralēli arī transkripciju. Tāpat Notes spēs ierakstīto tekstu apkopot īsākā materiālā, kas nebūs pieejams Voice Memos. Audio ierakstīšanas serviss Otter jau šobrīd piedāvā šādu iespēju, bet redzams, ka Apple vēlas koncentrēties uz šādas funkcionalitātes piedāvāšanu sevis pārvaldītajās lietotnēs.

  Skaidrs, ka šie ir noderīgi uzlabojumi, kurus paslēpt zem MI zīmes, lai izceltu sevi saulītē. Apple arī gatavojas daļu MI funkcionalitātes darbināt pašā iPhone, tādējādi nodrošinot lietotāja datu drošību, bet jaudīgāki procesi tomēr tiks veikti ārējos serveros.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma