Web Analytics
More
  Reklāma

  Microsoft apgalvo, ka jaunie ar Snapdragon X Elite procesoru darbinātie datori būs jaudīgāki par Apple M3

  Jaunākie raksti

  Microsoft maijā gatavojas izziņot jaunus Surface Pro 10 un Surface Laptop 6 planšetdatora un portatīvā datora modeļus, kurus darbinās ARM tehnoloģijas Snapdragon X Elite procesors. Uzņēmums apgalvo, ka tas būs jaudīgāks pat par Apple M3 procesoru.

  Microsoft tic un cer, ka jaunās iekārtas, kuras darbinās ARM procesors, sastādīs konkurenci Apple MacBook Air portatīvajam datoram. Noteiktās kategorijās to pārspējot, taču netiek minēts kādās tieši. Izmantojot ARM tehnoloģijas procesorus, joprojām svarīga lieta ir programmu emulācija, jo ne visas ir veidotas tieši šai tehnoloģijai.

  ReklāmaAdvertisement

  Tāpēc Microsoft apgalvo, ka ar jauno Snapdragon procesoru un Windows 11, emulācija priekš ARM procesora notiks vēl ātrāk un efektīvāk nekā to nodrošina Apple radītā Rosetta 2 programma. Jāsaka gan, ka šo pāris gadu laiku, kopš Apple izziņoja pirmo ARM sērijas datoru procesoru, liels skaits programmu jau piedāvā savu ARM versiju, lai pilnībā izmantotu procesora iespējas.

  Maija beigās vai jūnija sākumā būs iespējams patiesi pārliecināties par Microsoft veikumu, jo tad ir gaidāma jauno Surface produktu nonākšana pie pircējiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Oskars
  12.04.2024 13:25

  Gaidu jaunas ierices no Microsoft un Lenovo ar Elite X CPU. Sobrid joprojam lietoju Surface Pro X SQ2 un loti apmierina. Par emulaciju, bet loti nozimigi, ka eID, viedkarsu lasitajs, gan elektroniskais paraksts caur visu emulaciju strada godam. Photoshop CS5.5, Lightroom utt strada loti feini. (Adobe Premiere, After Effect varat nesapnot. GPU (ne)spejas delj.) Bet nu atseviskiem gadijumiem, ja ir kas neemulejas vai nestrada, tad ir lietoshana x86-64 ari laptop.

  Last edited 1 month ago by Oskars
  Trx450
  13.04.2024 00:09
  Reply to  Oskars

  Kaut kur online var apskatīt tavu fotomākslu?

  Uldis
  13.04.2024 11:32

  Atsevišķās kategorijās pārspēs M3 un konkurēs ar Air… bet ne ar M3 PRO vai M3 MAX…
  Protams, tiem kam dažādu apsvērumu dēļ neder macOS, tiem jau laba ziņa, tik nu būs jāsamierinās ar Windows11, par kuru daudzi nav sajūsmā…

  Slais
  13.04.2024 18:13

  Pat ja tas procesors tiešām būs ātrāks/jaudīgāks, tad w11 tāpat visu sačakarēs un nekas labāks tur nebūs. 😀
  Bet nu labi, ka apple kārtējo reiz kaut ko labu ir iekustinājis, citādāk vel ilgi ar tiem dinozauru x64, x86 ņemtos. Papildus arī indiešiem būs darbs, sen visiem softiem uz ARM bija jābūt pielāgotiem.

  Reklāma