Web Analytics
More
  Reklāma

  Microsoft 20. maijā iepazīstinās ar jaunām Windows 11 MI iespējām un ARM darbinātiem Surface datoriem

  Jaunākie raksti

  Līdz vasaras sākumam Microsoft rīkos divus pasākumus, kuros iepazīstinās ar mākslīgā intelekta iespējām un Surface produktu līnijas jaunumiem.

  Pirmais pasākums paredzēts jau 21. martā, un koncentrēsies uz uzņēmumiem nepieciešamajiem Surface līnijas datoriem, kas būs aprīkoti ar Intel Ultra procesoriem. Tomēr interesantākā un mums saistošākā prezentācija gaidāma 20. maijā, kad tiks izziņoti Windows 11 jaunumi mākslīgā intelekta izmantošanā, kā arī ar ARM procesoriem darbināti Surface datori.

  Reklāma

  Lai arī nav zināma precīza tehniskā specifikācija jaunajiem produktiem, tomēr sagaidāms, ka varētu tikt izziņoti jauni Surface Pro 10 un Surface Laptop 6 datori, kas saņems jaunu dizainu un būs aprīkoti ar Qualcomm Snapdragon X Elite ARM tehnoloģijas procesoriem. Tā būs laba iespēja tos salīdzināt ar Apple M sēriju. Jaunie datoru modeļi, protams, tiks dēvēti par mākslīgā intelekta datoriem.

  Tas tiks darīts ar domu, lai izceltu jaunās Windows 11 MI iespējas, kas arī tiks izziņots reizē ar Surface datoriem šajā pasākumā. Balstoties uz pieejamo informāciju, tas nozīmē, ka operētājsistēma būs spējīga izsekot visām darbībām datorā, un lietotājs varēs visu nepieciešamo atrast, vienkārši rakstot jautājumu. Kā arī būs iespējams uzstādīt reāllaika teksta tulkošanu un mākslīgi palielināt videospēļu izšķirtspēju.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Biteme
  21.03.2024 13:14

  Es ļoti priecātos, ja MS salabotu sava izstrādājuma bagu ar tooltip, kas paliek uz ekrāna un nav dabūjams prom līdz nākamajam restartam. Aiztaupiet man vēl arī MI radītus gļukus….Nu jau pienākuši laiki, kad KDE ir lietošanā patīkamāks par Windas ģīmi un neliek sprauslot par kaitinošām neērtībām.

  A tooltip is stuck on the desktop and will not go away.

  Last edited 28 days ago by Biteme
  Krotow
  21.03.2024 17:23

  Bija Windows Me. Tagad būs Windows MI. Sakritība?

  Reklāma