Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple vienuviet apkopojis savu produktu dokumentāciju

  Jaunākie raksti

  Bez liela pompoza Apple nesen izveidojis mājaslapu, kurā vienuviet pieejama dažāda veida tehniskā informācija, lietotāju instrukcijas un programmatūras izmaiņas visiem uzņēmuma produktiem.

  Iepriekš šāda veida informācija bija jāmeklē dažādās mājaslapās un resursos, bet tagad to ir iespējas izdarīt vienā lapā. Jaunajā Documentation mājaslapā būs iespējams atrast informāciju par produktu tehnisko specifikāciju, lietošanas vadlīnijām, labošanas instrukcijas, programmatūras informāciju, iespēju lejupielādēt programmatūru, kā arī citu noderīgu informāciju.

  Reklāma
  Advertisement

  Produktu sarakstā atrodas gan aktuālie, gan jau krietni senāk izlaistie Apple produkti, piemēram, pirmie iPhone, iMac, Apple Watch un arī jaunās Vision Pro brilles, kā arī datoru monitori un aksesuāri. Protams, lai ātrāk un ērtāk orientētos plašajā informācija, to būs iespējams meklēt pēc atslēgas vārdiem.

  Cik bieži jūs esiet meklējuši Apple ierīču informāciju oficiālajās lapās iepriekš?

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  7 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Peldošā komata kļūda
  23.03.2024 18:42

  Nočekoju pāris mapes/devaisus. Specene un lietotāja instrukcija. Kaut kā pavāji…

  Biteme
  24.03.2024 18:12

  viņiem tādas nebija? parasti tak visiem ir saits support.acme.com – apple par to iedomājās tik tagad, jeb viņi ticēja ka āboļmantas ir tik lieliski izdomātas, ka nekāda dokumentācija nav vajadzīga.

  Kursors.lv
  24.03.2024 18:30
  Reply to  Biteme

  Nebija šādā veidā apkopotas informācijas. Kad tur sāks likt vairāk dokumentācijas, būs pavisam labi.

  digitalk
  24.03.2024 21:10

  pēc tam, kā daudzi biezie kantori (kā Asus vai Intel), sāks likvidēt info par “vecajiem” dzelžiem, kuri vairs netiek atbalstīti, un šāda krājvieta pārvērtīsies par gandrīz bezjēdzīgu.

  Kursors.lv
  24.03.2024 21:41
  Reply to  digitalk

  Ja tā būtu, tad kāpēc šajā jaunajā lapā varam atrast info par 2008. gadā izlaistu iPhone 3G?

  digitalk
  24.03.2024 22:00

  tāds pieņēmums tika izteikts tāpēc, ka Henrijs ierastajā manierē “izdaiļojis” tulkojumu ar “visas aktuālās”, kaut arī tagad aizejot izlasīt oriģinālu redzams, ka par aktuālajām tur nekas nav teikts.

  Reklāma