Web Analytics
More
  Reklāma

  Baumo, ka “Samsung” vasaras prezentācija notiks jūlija vidū Parīzē

  Jaunākie raksti

  Pirms pusotra mēneša “Samsung” aizvadīja savu ziemas “Unpacked” pasākumu, kurā prezentēja “Galaxy S24” viedtālruņu sēriju. Nu ir laiks domāt par nākamo ierīču prezentāciju, kas saskaņā ar jaunākajām baumām varētu norisināties vēl agrāk nekā ierasts – jūlijā vidū Parīzē, kompānijai atrādot salokāmos telefonus un plaši apspriesto viedo gredzenu “Galaxy Ring”.

  “Samsung” ziņu vietnei “SamMobile” tuvu stāvoši avoti ziņo, ka “Unpacked” pasākums gaidāms aptuveni divas nedēļas agrāk nekā pagājušajā gadā, kad tas notika 26. jūlijā. Šobrīd tiek baumots, ka tas varētu norisināties jau laika posmā ap 10. līdz 12. jūliju un kā iespējamā prezentācijas norises vieta būs Parīze, kas parāda “Samsung” vēlmi koncentrēties vairāk uz Eiropas tirgu. Ņemot vērā, ka šovasar, no 26. jūlija līdz 11. augustam, Parīzē norisināsies vasaras olimpiskās spēles, agrāks “Samsung” ierīču prezentācijas datums ir visai loģisks lēmums.

  Reklāma

  Sagaidāms, ka savā vasaras pasākumā “Samsung” prezentēs jaunos salokāmos telefonus “Galaxy Fold6” un “Galaxy Flip6”, kā arī viedo gredzenu “Galaxy Ring“, kas šobrīd piesaista lielāko patērētāju uzmanību.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma