Web Analytics
More
  Reklāma

  Arī “Apple” izveidojis MI rīku attēlu animēšanai

  Jaunākie raksti

  Lai arī līdz šim “Apple” mākslīgā intelekta (MI) jomā tika raksturots drīzāk kā “atpalicis”, šobrīd tas mainās. Nesen kompānija nāca klajā ar MI modeli, kas spēj rediģēt attēlus, balstoties uz teksta komandām. Tagad “Apple” izstrādājis MI rīku, kas, balstoties uz lietotāja komandām, spēj animēt attēlus.

  “Apple” pētnieki ir izveidojuši testa ģeneratīvo MI lietotni “Keyframer”, kas lietotājiem ļautu aprakstīt attēlu un to, kā vēlas to animēt. Šī raksta titulbildē redzami divi attēli, ko pēc lietotāja norādēm ģenerējis un animējis šis rīks. Lai nonāktu pie rezultāta, lietotājam nekas sarežģīts nav jādara, tikai vienkāršiem vārdiem jāapraksta attēls un kādu animāciju vēlas.

  Pēc līdzīgas pieejas darbojas arī, piemēram, “Adobe Firefly AI” rīks. Tomēr atšķirībā no tā “Keyframer” lietotāji varēs mainīt izveidoto animāciju, turpinot aprakstīt to, ko vēlas tajā redzēt, nevis manuāli ievadot izmaiņas. Šādā veidā iespējams vairākkārt mainīt uzģenerēto animāciju.

  Līdz šim “Apple” prezentētie MI rīki norāda uz to, ka uzņēmums tomēr jau labu laiku testē MI tehnoloģijas. To pierāda arī fakts, ka “Apple” pērn iegādājies 32 MI jaunuzņēmumus. Ļoti iespējams, kompānija savā jūnijā gaidāmajā izstrādātāju konferencē “WWDC 2024” prezentēs būtiskas inovācijas MI jomā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma