Web Analytics
More
  Reklāma

  “Telegram” svin 10 gadu jubileju un “storiju” funkciju padara pieejamu visiem

  Jaunākie raksti

  Jūlija beigās jau rakstījām, ka arī ziņapmaiņas serviss “Telegram” ļāvies īso video trakumam un saviem “Premium” abonentiem sāk piedāvāt “Stories” funkciju. Izskatās, ka tagad uzņēmums paplašinājis šīs funkcijas pieejamību, un par godu “Telegram” 10 gadu jubilejai savu īso video var ielikt nu jau ikviens lietotājs.

  Vizuāli “Telegram Stories” līdzinās “Instagram” un “Facebook” storijiem, kuri redzami lietotnes augšpusē. Taču galvenā atšķirība ir tā, ka “Telegram” lietotājiem tiek dotas lielākas kontroles iespējas. Piemēram, iespējams atzīmēt, kurš var redzēt saturu: ikviens, kontaktpersonas, atlasītas kontaktpersonas vai tuvi draugi. Vēl vērts pieminēt, ka “Telegram” lietotāji var veidot storijus, izmantojot “BeReal” režīmu, bildējot reizē ar telefona priekšējo un aizmugurējo kameru.

  Reklāma

  Lai būtu interesantāk, “Premium” lietotājiem ir piekļuve pie dažām papildus iespējām. Piemēram, viņu storiji vienmēr tiks rādīti vispirms, neatkarīgi no tā, kad uzņemti. Tāpat maksas lietotāji var skatīt īsos video “slepenajā režīmā”, kontrolēt, cik ilgi tie būs redzami citiem: 6, 12, 24 vai 48 stundas, glabāt storijus galerijā u.c. funkcijas.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Oskars
  18.08.2023 11:40

  Popularaka vatniku un sasverestibu teoriju piekriteju sazinas vietne.

  Reklāma