Web Analytics
More
  Reklāma

  Brazīlija nākamgad plāno laist apgrozībā savu digitālo valūtu

  Jaunākie raksti

  Brazīlija ir viena no kriptovalūtām draudzīgākajām valstīm. Esam jau rakstījuši, ka tā 2022. gada beigās pieņēma likumu, lai padarītu kriptovalūtu par likumīgu norēķinu līdzekli. Līdz ar to iedzīvotāji jau šogad ar šo valūtu starpniecību varēja veikt dažādus maksājumus, piemēram, maksāt nodokļus. Tagad šī Dienvidamerikas valsts spērusi vēl vienu soli uz priekšu un ir gatava laist apgrozībā savu digitālo valūtu.

  Brazīlijas centrālā banka ir informējusi, ka jau nākamgad oficiāli tiks izlaista tās digitālā valūta “DREX”. Ar tās palīdzību plānots veicināt finanšu pakalpojumu attīstību un pieejamību, kā arī atvieglot ikdienas norēķinus. Brazīlijas centrālās bankas pārstāvji jau iepriekš prognozēja, ka digitālās valūtas ieviešana tiks uzsākta 2024. gada beigās pēc testēšanas fāzes pabeigšanas, kas notika pēdējos pāris gadus.

  Reklāma

  Brazīlijas centrālās bankas digitālās valūtas iniciatīvas koordinators Fabio Araujo uzsvēris, ka “DREX” izstrāde un ieviešana primāri ir vērsta uz finanšu pakalpojumu pieejamības uzlabošanu valstī, nodrošinot vienkāršu un uzticamu piekļuvi līdzekļiem. Tāpat viņš uzsvēra, ka brazīlieši diezgan aktīvi veic digitālos maksājumus, kas ir vēl viens iemesls, kāpēc ieviest digitālo valūtu.

  Pagaidām nav zināms, kad tieši “DREX” pilnvērtīgi nonāks apgrozībā.

  AvotsReuters
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma