Web Analytics
More
  Reklāma

  Nākamais dīvainais “Tesla” blakusprodukts – kaķu nagu asināšanas kaste

  Jaunākie raksti

  Īlona Maska vadītā “Tesla” jau iepriekš ir izcēlusies ar to, ka piedāvā ne tikai automašīnas un to aksesuārus, bet bieži vien pilnīgi ar auto nozari nesaistītas preces. Pēdējā no tām ir “Tesla” elektriskā pikapa “Cybertruck” stilā veidota kaķu kaste. Iespējams, tā produkcijā pievienota par godu starptautiskajai kaķu dienai, kas tiek atzīmēta 8. augustā.

  Zināms, ka šī kaķu kaste pagaidām pieejama vienīgi “Tesla” Ķīnas vietnē. Tā ir veidota “Cybertruck” stilā, saglabājot šim auto raksturīgos asos leņķus un slīpumu. Kaķu kaste veidota no mitrumizturīga piecu slāņu gofrētā kartona, kas ļauj to droši izmantot kā kaķu nagu asināmo. Kaķu kaste paredzēta līdz 15 kg smagam dzīvniekam, un tā maksā ap 13 USD, padarot to par vienu no maciņam draudzīgākajiem priekšmetiem, ko var iegādāties “Tesla” mājaslapā.

  Reklāma

  Šī kaķu kaste noteikti nav ne pirmā un droši vien ne pēdējā savdabīgā lieta, ko “Tesla” piedāvā iegādāties savā bodē. No tādiem spilgtākajiem priekšmetiem noteikti jāpiemin “Cybertruck” formas suņu svilpe “Cyberwhistle“, kas ļoti īsā laikā tika izpārdota par 1000 kriptovalūtas “Dogecoin” naudiņām. Tāpat lielu uzmanību pirms dažiem gadiem izpelnījās sarkani satīnveida šorti ar uzrakstu “S3XY”. Grādīgo dzērienu cienītājiem vai drīzāk kolekcionāriem “Tesla” piedāvāja iegādāties zibens šautras formas pudelē iepildītu tekilu “Teslaquilla“, kas arī zibens ātrumā tika izķerta.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Lauris
  09.08.2023 12:19

  Pēc pieredzes- ja gribi, lai kaķis kaut kur neiet, nopērc nagu asināmi vietu, un kaķis tur tuvumā nerādīsies.

  freelife
  10.08.2023 00:08

  Šitas rullē samērā. Kolēģes kaķim patīk :D
  https://www.skrapele.lv/

  Basics
  10.08.2023 10:29

  Runā, ka Tesla izlaidīšot gaļas āmurīti.

  Jeblonskis
  10.08.2023 10:46
  Reply to  Basics

  Drīzāk varētu kaukādu konservu attaisāmo, lai varr atgriezt avarējušo Teslu, kura izdomāja raut no vidējās joslas uz nobrauktuvi, bet nepaspēja un trāpija barjerā.

  Skaks
  11.08.2023 02:13

  Meitene: Kā es tevi atpazīšu?
  Es: Es būšu ārā ar teslas cybertruck.

  Reklāma