Web Analytics
More
  Reklāma

  Liepājā notiks seminārs un ekskursija “Viedās pilsētas”

  Jaunākie raksti

  Biedrība “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” sadarbībā ar Elektrum Energoefektivitātes centru šī gada 25. maijā no pulksten 13.00 aicina uz pasākumu “Viedās pilsētas”. Pasākums sāksies ar semināru “Impact Hub Liepāja” telpās (Strautu ielā 4) un turpināsies ar ekskursiju pa Liepājas ostu, LSEZ rūpniecisko teritoriju un Liepājas Metalurga teritoriju. Lai piedalītos pasākumā nepieciešams reģistrēties šeit.

  “Sadarbībā ar Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldi esam raduši vienreizīgu iespēju ne tikai uzzināt par Liepājas valstpilsētas pašvaldības plāniem ceļā uz gudru un videi draudzīgu pilsētu, bet arī doties uz ekskursijā uz iedzīvotājiem ikdienā slēgtām pilsētas teritorijām,” informē Zaļo un viedo tehnoloģiju klastera valdes locekle Ieva Meikšāne.

  ReklāmaAdvertisement

  Pasākums norisināsies 25. maijā no pulksten 13:00. Pasākuma pirmajā daļā – seminārā – Liepājas valstspilsētas pašvaldības projektu vadītājs klimatu pārmaiņu un energoefektivitātes jautājumos Kārlis Beihmanis pastāstīs par Liepājas plānoto ceļu uz klimatneitrālu un viedu pilsētu līdz 2030. gadam, savukārt ar LSEZ izaicinājumiem un attīstības plāniem iepazīstinās LSEZ Biznesa attīstības un mārketinga daļas vadītāja vietnieks Guntis Beļskis. Pasākums turpināsies ar ekskursiju uz Liepājas ostu, LSEZ rūpniecisko teritoriju un Liepājas Metalurga teritoriju.

  Dalība pasākuma ir bez maksas. Visiem pasākuma apmeklētājiem tiks nodrošināts transports uz ekskursijas vietām. Vietu skaits ierobežots, tāpēc aicinām reģistrēties pasākumam.

  Pasākumu organizē biedrība “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” sadarbībā ar Elektrum Energoefektivitātes centru un Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldi.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  MacBeton
  25.07.2023 18:23

  Cik tas balagāns izmaksā no pilsētas budžeta?

  Reklāma