Quantcast
More
  Reklāma

  ASV sankciju dēļ Huawei zaudējis 80 miljonus viedtālruņu lietotāju

  Jaunākie raksti

  Huawei reiz varēja gozēties saulītē kā ļoti populārs viedtālruņu zīmols, tomēr ASV noteikto sankciju dēļ tika pamatīgi ietekmēta viedtālruņu pieejamība. Kā rezultātā atklājies, ka pēdējos gados lietotāju skaits samazinājies par 80 miljoniem.

  Nesenā intervijā Xiaomi Group prezidents Lu Veibings (Lu Weibing) atklājis, ka sakciju dēļ klientu skaits sarucis par 80 miljoniem. Savulaik tika pārtraukta sadarbība ar TSMC, kas ražoja Huawei Kirin mikroshēmas, kā arī tika zaudēta piekļuve citām ASV bāzētām tehnoloģijām. Tādējādi tika izkropļota viedtālruņu ražošanas ķēde, novedot pie viedtālruņu segmenta krituma.

  Savulaik Huawei pat ieņēma otro vietu kā populārākais viedtālruņu zīmols. Taču ierobežojumu dēļ iepriekšējie lietotāji ir devušies pie citiem konkurentiem. Veibings atklāj, ka no 80 miljoniem 50 miljoni pārgājuši Xiaomi frontē, 20 miljoni sākuši lietot iPhone tālruņus, bet atlikušie 10 izvēlējušies kāda cita zīmola viedtālruņus. Tāpat šajā laikā nav izdevies nostiprināt savas pozīcijas Ķīnas tirgū, kurā aktīvi darbojušies citi vietējie konkurenti.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  biedrs Si
  14.02.2023 16:35

  Īstenībā baigi žēl, ka jeņķi izčakarēja superīgi labu, kvalitatīvu utt, zīmolu, kam bija perfekta cenas- performances attiecība…..
  Baigi jau nu negribas ticēt, ka huaweis zog lietotāju datus vienīgais………… ( it kā citi tā nedarītu)
  Es nolietoju savu huawei 40 4 gadus intensīvi, joprojām telefons ir līmenī

  Eins
  14.02.2023 18:50
  Reply to  biedrs Si

  Man P20Lite vēl labi kustās.

  Krotow
  14.02.2023 20:49
  Reply to  biedrs Si

  Par šo hujavejam drīzāk jāpateicas Ķīnas valsts politikai un CCP reketam visos Ķīnas privātuzņēmumos.

  Reklāma